Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bűnös vagyok vagy nem?

Bűnös vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés

Pénteken belekeveredtem egy "verekedébe" (verés volt inkább). Apám jött haza külföldről, ezért meglátogattam, 3 havonta 1x látom, ilyenkor itthon van 1 hetet. Szerelőnél van az autóm ezért kénytelen voltam buszozni, mentem hazafelé a megállóba, és megjelent egy ittas, vagy drogos roma társaság. Odajöttek hozzám cigit meg pénzt kérni, nem adtam mert nem dohányzok, pénz meg tudom mire kell nekik, és azt ellenzem. Ezt elmondtam nekik szép hangnemben de nem értették meg, fenyegettek és az egyik megakart ütni, nem sikerült neki majd rálöktem, elég jó fizikai állapotban vagyok (Strongman vagyok), ezért a lökés is elég volt hogy elájuljon, földre esett, beverte a fejét. Majd a másik kezét megfogtam és rászorítottam, akkor térdre esett, majd a másik kettő elfutott, és hagytam végül őt is. Végül elmentem mert jött a busz, de mentőket hívtam névtelenül azért. Azóta nem keresett senki. Lesz ebből valami? Korábban sose volt ilyen

28f



2022. jan. 2. 12:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi nem lesz, ez önvédelem, és ezért nem is pattognak a támadóid.
2022. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha így történ az esett:

Rám támadtak ketten,és mind2 ki ko-ztam.

Akkor jogos nönvédelem

2022. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz sem tudnak veled mit kezdeni, jogos önvédelem.
2022. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%

Ès kiírod ide... grat.


Húzd meg magad a p*csába!


Amúgy lehet bajod...

Nyomozás biztosan lesz belőle...

Ha 8 napon túli sèrülèsei vannak, automatikusan megindul a büntető eljárás ès ha nincs tanúd, simán mondhatja mind3, hogy Te támadtál rájuk... Ès ezzel alátámasztottad, hogy elhagytad a helyszínt...


Jah ès olyan, hogy nèvtelen bejelentès nincsen, a központból simán kikereshetik a számod...

Megkellett vna várnod a mentősöket, Te pancser!

2022. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek alamiben igaza van,hogy például hogy simán rá húzzhatják az vízes lepedőt az kérdezőre,mert többen voltak!

És mondjuk 8 napon túl eső testi sértés,meg elég problémás eset,ha nincs lát lelet,vagy tanú vagy kamerás felvétel vagy hangfelvétel.

2022. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
valamiben-
2022. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

5, igen, ilyen esetben csak azért lelépni mert ment a busz...


Meg kellett volna várni legalább a mentőt, azok valszeg amúgy is kihíták a rendőröket... akkor léphettél vna le, ha a rendőrök azt mondják, hogy jogos önvédelem...


Így simán lehet súlyos testi sértés cserbenhagyással ami súlyosbító tényező, simán őrizetbe is vehetnek!

2022. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Jah és hogy szilveszter óta nem történt semmi az ne nyugtasson, mert újévkor a rendőrségen csak készenlét van, simán Rád ronthatnak 2 hét múlva...
2022. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
28%
Látogasd meg öket ha még kórházban vannak, majd közöld velük hogy tervezel még egy látogatást ha folytatása lenne az ügynek.
2022. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze, 9-es, fenyegesse is meg Őket úgy, hogy valószínű nincs semmi védelme, bizonyítéka...

Akkor a 72 óra simán kitolódik Neki 30 napra, BV helyen.

2022. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!