Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért van mostanában ennyi...

Miért van mostanában ennyi gyilkosság, bankrablás, tűz, orvosi műhiba?

Figyelt kérdés

Folytathatnám, hogy korrupt rendőr, betörés, autók felgyújtása. Igen, eddig is voltak, de nem ennyi. Lassan a híradó fele ezek felsorolásával telik.(a Hírtv-ben is)

Hol van a beígért közbiztonság? Zsebre dolgozik a rendőr, a parkolási ember, de büntetnek, ha rágyújtasz az aluljáróba.

Az aluljáróért nem kell cseszegetni, mert tetszik, csak a tény, hogy ez milyen fontos volt, de a rendőrök "átvizsgálásra" még nem volt idő?!


2010. szept. 8. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
eddig is ennyi volt, csak a média nem foglalkozott velük ennyit. és így nem tudtál róla.
2010. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
elsőnek igaza van. jövőre az autóbalesetek, az emberkereskedelem és a 14 év alatti bűnőzők lesznek a divat.
2010. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hűű második honnan tudod előre a médiatrendeket??:D:D
2010. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A híradókban próbálják a műsoridőt kitölteni valamivel és mivel semmi érdekes nem történik, a balesetek, tűzesetek, stb. mindig kéznél van, ha belföldön nem történik ilyesmi, akkor azzal jönnek, hogy Kaliforniában autó gázolt el egy kiskutyát...


Van erre egy jó gyógyszer : NE NÉZZ HÍRADÓT!

Mindjárt sokkal nyugisabb lesz az életed! :-DDDD

2010. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
84%

JA A MÉDIA MIATT. én sem szeretem nézni a gyászHÍREKET!!!

Mindig csak azt mondják hányan haltak meg, ki kit ölt meg...korrupció , családi mészárlás....undorító

2010. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Azért mert ennyire jó M.o.-pn az életszínvonal, az emberek el vannak keseredve nem boldogulnak , nem haladnak egyről a kettőre, régen már 20 évesen mindenkinek volt háza , most meg még munkahely sincs.
2010. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert az embereket az életellenes és a szexuális abberráltság foglalkoztatja legjobban (okosok szerint) És míg ezekkel foglalkozol,nem veszed észre,hogy hány százalékkal lesz drágább a gáz és vele minden.
2010. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Maga a társadalom nagyon lezüllött.Ennek tagja vagyok én is, te is, mi valamennyien, és akik a törvényeket hozzák, azok is. Sokszor hallani, milyenek a mai fiatalok, akkor megszoktam kérdezni, és nem mi neveltük fel őket?

Káosz van, az igaz, de valamennyien hibásak vagyunk.Itt előttem írták, hogy régen már a húsz éveseknek saját házuk volt.Ez akkora tévedés, mint mikor itt a GY.I.K.-en kioktattak, hogy nem jól látom a dolgokat a feltett kérdéssel kapcsolatban.Javasolta az illető olvassak többet

nézzem a Híradót, mert nagyon tájékozatlan vagyok.Aki ezt írta 12 éves fiú volt.

Ahhoz, hogy rend legyen, jó irányba menjünk én csak annyit tudok tenni, hogy becsületesen,példamutatóan élek.

Azt pedig, hogy a híradók mit mutatnak nem tudom, mert egyáltalán nem nézek Tv-t. Alaptermészetem,soha nem az érdekel amit az orrom alá dugnak, hanem az, hogy mi van a dolgok mögött.

2010. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 71/F
2010. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az utolsónak teljesen igaza van. Az a baj, hogy tizenévesek, (a válaszolónál 12 éves)gyerekek oktatják ki a felnőtteket, mert ők aztán tudják a tuti.
2010. szept. 8. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!