Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megbuktatnának a rendőr...

Megbuktatnának a rendőr alkalmasságin?

Figyelt kérdés

Ugye van pszichológiai alkalmassági is, na most gyerekorromban összevágtam az alkarom, már fehérek a hegek de azért észreveszi az ember sajnos...

Így is bekerülhetnék rendőrnek? Vagy ez instant bukó?



2022. jan. 16. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem bukó. Ha rendőr leszel akkor éles fegyver lesz úgymond a munkaeszközöd. Öngyilkosjelölt vagy ex-öngyilkosjelölt kezébe nem adnaj fegyvert.
2022. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Gyerekkori biciklis baleset volt nem? Elestél a bicajjal és sajnos szerencsétlenül pont egy sörösüvegre taknyoltál.

Látszik, milyen hülye vagy. Jó rendör lesz belőled.

Vagy hazugsággal kezded a karriered a rendészetin vagy nem leszel rendőr.

Legyen már sütnivalód!

2022. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Istenem de ostoba vagy, szerinted ezt elhiszik? Még rosszabb mert meg akarok valamit magyarázni, amit nem lehet. Ezt rengetegszer próbáltam már, rosszabbul jöttem ki mintha nem mondtam volna inkább semmit.

De te is bölcsebb naradtál volna, ha meg se szólalsz.

2022. jan. 16. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

A stílusa nyers, de egyébként igaza van a 2. hozzászolónak(mondom ezt rendőrként). Ha már rendőr akarsz lenni, lehetne több csibészség benned.

Ilyen hozzáállással, nem leszel a legjobb rendőr.


Nem tudta blöffölni, nem tudod kivágni magad a nehéz helyzetekből.


Vegyél fel egy hosszú pólót, pulcsit, bármit mikor mész a pszichológushoz.


Kamuzz valami hihető sztorit


Ha minden álmod a rendőrség fogd meg, azt a hegeket valami tetkóval eltakartatod.


Van itt nem egy megoldás,amihez nyilván kéne a te rafináltságod is, de egyszerűbb kiirni a Gyakori kérdésekre.


Azért ha egyszer rendőr leszel lőfegyver használat előtt ne itt kérdezősködj azért

2022. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ember, ez olyan mintha azt próbálnám mondani hogy a Föld lapos, én jövök ki rosszul belőle. Ha meglátják nem kérdeznek semmit, csak megkapom az eredményt hogy nem alkalmas, legalábbis eddig az interjúkon ez volt. Nem kérdeznek vágod, alkalmam se lenne kamuzni. Hidd el hogy nem dicsekszem vele alapból.


"Rendőrként" eleve nem kéne hazudnod úgy is kiderül okoska. Azt kérdeztem hogyha megllátják instant bukó-e? Nem azt hogy mit hazudjak, van egy fedősztorim ha rákérdeznek, de nem szoktak rákérdezni, inkább összesúgnak vagy kiközösítenek.

2022. jan. 16. 18:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Ketteske ostoba humán féregnek meg ment a jelentés. A kérdésre válaszolj idióta.
2022. jan. 16. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nagy mellényel vagy, lehetne annyi eszed, önállóságod, hogy kon

krétan 1 google kereséssel kiderítsd instant bukó-e ha volt öngyilkossági kísérleted "ember". De úgy látszik, az meghaladja a képességeid.

2022. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább ne menj rendőrnek :( és itt nem a hegekkel van a probléma, ha érted mire célzok. (Szintén kék.)
2022. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!