Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Számíthatok rendőrségi igazolt...

Számíthatok rendőrségi igazoltatásra, hogy újra szabad vagyok?

Figyelt kérdés

Börtönbe voltam 8 és fél hót, múlt csütőrtökön szabadultam.


Újra szoltam este járkálni, villamosozni, azzal nincs gond, csak egy dolgot nem szabad elkövetni: A lopást. Nem is fogok többet lopni, mert nagyon elgondolkodtam odabent. A bv.jó tanulópénz volt és úgy jöttem ki onnan, hogy nem lopok el srmmit többet inkáb munkát keresek.


Amikor bekerűltem tavaly májusba, azelőtt nagyon rán voltak kattanva a rendőrök, telefonom alapján figyeltek, a fotóm minden járőrnél ott volt és, ha megláttak, igazoltattak meg kipakoltattak.


Most, hogy szabadultam, ha meglátnak, számíthatok arra, hogy megismernek és vagy igazoltatnak vagy megkérdik, hogy mi újság, újra idekint vagyok?


Vajon még mindig minden rendőrnél ott van a fotóm?


Mert oda megyek ahova akarok, csak nem lopok és akkor nincs gond.



2022. jan. 17. 08:52
 1/5 szántóvető ***** válasza:
97%
nem,de folyton a sarkadban lesznek Levike.
2022. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

"Nem is fogok többet lopni"

Jajj Levike, te kis huncut, pár hónap és mész vissza 😂😂

2022. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából engem múlt csütörtökön nem a bíró szabadított, hanem ISTEN.


Isten irányította a bírót, Ő parancsolt a bírónak, mert Isten mindenki és mindenek felett van.


Isten már tavaly november 10-én tudta, hogy Ő engem idén január 13-án szabadít és kijövök. Én viszont tavaly december elején tudtam, hogy jan. 13-án előkészítő űlés lesz és van esèly, hogy szabadulok. Ő előre tud mindent.


Tehát itt Isten csinálta a dolgokat. Hogy nekem jó legyen.

2022. jan. 17. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Most már biztos hogy nem vagy komplett....
2022. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Viccet félre téve, leszel Te meg a látó körükben... sőt leszel Te még olyan ügyben is meggyanúsítva amihez pont nem lesz közöd... ha a debreceni rendőröük olyan vérmérsékletűek mint a szegediek akkor sok jóra ne számíts!


A másik, lesznek majd olyanok (nem rendőrök) akik majd beléd kötnek, tudod vannak olyan egyének, csoportok akik rászállnak azokra akik már ültek...


Tudod, van az a mondás, hogy mindenki fél lábbal a börtönben van, Rád ez fokozottan igaz!

2022. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!