Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azza, hogy engem megvertek,...

Azza, hogy engem megvertek, miért nem foglalkozik a bíró?

Figyelt kérdés

A rablás bűntett és más bűncselekmény miatt a Békéscsabai Járásbíróság 1. fokon elítélt nem jogerősen.


Csak én voltam akit a bírónő támadott.


Engem akkor 2018. 12. 07-én Békéscsabán jól meg is vertek. Az edző ököllel gyomorszájon ütött, a barátja, aki edzésre jár, pedig gumibottal ütött. Erősek, élsportolók, persze, hogy meg bìrtak velem.


Orvosi dokumentáció is igazolja, hogy aznap megsérültem, és a bírónő azt is mondta, hogy ugyan megsérűltem, de ISMERETLEN MÓDON. Nem hiszi el a bírónő, hogy a két pacák vert meg.


Ezzel, hogy nem foglalkozik a bíró?


A másodfok majd fog vele vajon foglalkozni?



2022. jan. 22. 10:51
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
*l
2022. jan. 22. 10:52
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Szegény levike...
2022. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Megverték a rablót? Hűha, micsoda felháborító dolog!
2022. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem a bírónőt. A helyében tuti előterjesztettem volna az edzőt a Becsület Érdemrendre.
2022. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vigasztal Leviket én még a kezedet is eltörtem volna a helyükben.
2022. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Szegény Levike, nem elég, hogy lopni sem hagyják, még meg is verik, nincs igazság!!
2022. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
80%
Úgy nem foglalkozik hogy nincs bizonyíték. Meg amúgy is, a bírók és rendőrök vannak ennyire elnézőek, hogy egy-két maflás a bűnözőnek még belefér. És jogosan. Ha ott helyben vissza ütsz agyon is verhetnek jogos védelem címszó alatt.
2022. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Álljunk meg egy kicsit.


Én nem követtem el azokat amikkel Békéscsabán vádolnak. Mai napig tagadok is.


Majd, hogy másodfokon mi lesz a törvényszéken, nem tudom.

2022. jan. 22. 11:05
 9/43 anonim ***** válasza:
87%

Ha tettél volna akkor feljelentést az ügyben, és a nyomozás is megállapította volna hogy bántalmazás történt, akkor az ügy minősítése szerint hivatalból, vagy magánindítvánnyal eljuthatott volna a bíróig. Amennyiben az aktuális ügyeddel kapcsolatos lett volna a bántalmazás, akár egyesíthették volna a két cselekményt, és egyszerre tárgyalhatnák.

Mivel nem történt akkor feljelentés, jogilag nincs ügy sem, így a bírónak sincs mivel foglalkoznia. Különben ha akkor feljelented őket, akkor valószínű az önbíráskodás gyanúja, amit viszont hivatalból üldözendő. Ha ez még csoportosan elkövetve, garázdasággal, testi sértéssel is párosul, akkor borítékolható lett volna a letöltendő.

Így most jelenleg csak szimpla sárdobálás, esetleg megpróbálsz szimpátiát ébreszteni a bíróban hogy így befolyásold a korábbi sérelmed.

2022. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Áhh te nem követted el. Csak úgy véletlenül betévedtél egy sportcsarnok öltözőjébe és véletlenül pont akkor tűnt el ott némi pénz. Hát persze hogy ártatlan vagy ez mindnyájunkkal meg esik. Azért remélem a legközelebbi lopásodnál agyon vágnak és helyben elhantolnak.
2022. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!