Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vajon gyilkoság vagy baleset...

Vajon gyilkoság vagy baleset áldozata zámbó jimmy?

Figyelt kérdés
ugye ujra indult a nyomozás
2010. szept. 10. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem tök mindegy már?
2010. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Ki nem szarja le? Már majdnem 10 éve történt (vagy van is annyi?). Nem értem miért kell ekkora médiavisszhang a dolognak. Folytassák le a nyomozást, hozzanak a kimeneteléhez illő ítéletet, és ennyi.
2010. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Egyértelműen a Moszad ölte meg, csak öngyilkosságnak álcázták hogy ne derüljön ki.
2010. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy hallottam főbelőtte egy kakas, tehát gyilkosság. Egyébként egy ilyen baleset bekövetkezésének még részégen is nagyon kicsi az esélye, de nem zárható ki teljesen.
2010. szept. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

"Egyértelműen a Moszad ölte meg, csak öngyilkosságnak álcázták hogy ne derüljön ki."



Öngyilkosság? Erről a harmadik verzióról még sosem hallottam. :D

2010. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy hallottam hogy szomszéd kakasát akarta lelőni,de a kakas visszalőtt.Tehát gyilkosság...
2010. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Öngyilkosság volt, teljesen bizonyíthatóan egy elöltöltős puskával két méterről négyszer hátba lőtte magát.


Pedro

2010. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Kár vele viccelődni, mert ha gyilkosság, akkor valaki megúszta, ha nem végérvényesen kiderül. Tök mindegy, hogy kiről van szó. Ha gyilkosság miatt nyomoznak, derüljön ki az igazság, és legyen mindenki nyugodt. Szerintem az Edit a gyilkos.
2010. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

" Én úgy hallottam hogy szomszéd kakasát akarta lelőni,de a kakas visszalőtt.Tehát gyilkosság.."



Amit itt leírtál az jogos önvédelem.

2010. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 doboszoli ***** válasza:
73%

Az,hogy segítettek-e neki, szvsz. sosem fog kiderülni.

Ha baleset volt, (szerintem igen), akkor a tipikus lövőhiba esete forog fenn.

a fegyverbalesetek nagy %-a történik így . Részegen játszunk a fegyverrel, bennmarad a csőben egy lőszer, nincs a fegyveren tárbiztosítás, kész a baj.

A Zsarupalotába fegyverrel nem lehet felmenni senkinek, egy erre a célra rendszeresített helyiségben kell a fegyvert kiüríteni, és leadni. A menete: tár ki, semleges irányban csőrehúz, beleéz a töltényűrbe, fesztelenít. Öreg ezredesek is a sarokba lődöznek időnként, mert felcserélik a sorrendet.( Forrás: név és cím a házfelügyelőnél).

2010. szept. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!