Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrég házhoz jött figyelmez...

Konicso kérdése:

Rendőrég házhoz jött figyelmeztetés céljából , hogy van egy 10ezer Ft-os csekkem amelyet ha pár napon belül nem fizetek be akkor bevihetnek. Én kikértem a csekket , a rendőrségtől személyesen majd azt be is fizettem időn belül , VISZONT?

Figyelt kérdés
Most jött egy ujabb 20 ezer Ft-os csekk amiért ők kijöttek , dehát se előállitás se semmi nem történt. Rendben van ez igy ? Vagy helyén lenne , hogy ez ellen mindenféleképpen fellebezek , mert nem jogos az ujabb csekk ?

2022. febr. 7. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem téged átbasznak, ilyen a világon nincs
2022. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ebbe jartas , de en is ezt veltem eszre venni.Azonnali fellebbezest irok ez ugyben es az a erzesem ,hogy akkor egybol "torolve" lesz ez a jogtalan buntetes ,h koltseget szamolnak fel amiert kijottek szolni .Amit nem is ertek , hogy miert nem egy level jott , hogy ennyi es ennyi napom van hatra.
2022. febr. 7. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Na, ilyesmi csalásokkal is kellene foglalkozni az iskolában a hatvan éve elavult tananyag helyett. A rendőrség soha, SOHA nem megy házhoz befizetetlen csekkek miatt, eleve nem is rájuk tartozik. Az ilyen ügyekben mindig ajánlott levelet kapsz. Téged istenesen átb'sztak, megpróbálhatsz feljelentést tenni a valódi rendőröknél, de ne nagyon reménykedj abban, hogy viszontlátod a pénzedet.
2022. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kovpet ***** válasza:

"Rendőrég házhoz jött figyelmeztetés céljából , hogy van egy 10ezer Ft-os csekkem"


Többe kerül házhoz kimenni egy kocsival két rendőrnek mint 10 ezer forint...

2022. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!