Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ellopták 4 bikánkat, de a...

Ellopták 4 bikánkat, de a rendőrség megszüntette a nyomozást. Mit lehetne még tenni?

Figyelt kérdés

Ismeretlen tetes ellen indult nyomozás, de pán napja lezárták a nyomozást. Én tudom, hogy a Józsi is benne van, mert az eset óta mindig teli hassal jár és paprikás szaftos a pólója.


Én mondtam a nyomzónak, hogy a Józsi tuti benne lehet, mert ő jól ismerte a tanyánkat kivülről-belülről mivel dolgozott sokat nálunk napszámban. Tudta azt is mikor nem szoktunk a tanyán lenni és a lopás pont azon a napon történt, de a nyomozó azt mondta ez kevés bizonyíték arra, hogy előrángassák a Józsit.


Arról nem is beszélve, hogy a Józsinak vannak rátermett crigó barátai, egy szomszéd tanú látott is egy fehér furgont a betörés idejében a tanyánk körül. tuti a Józsi szervezte meg az egészet! Kb. 400 ezres kárról beszélhetünk.



2022. febr. 21. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos abban az esetben ha nincsen semmiféle nyom vagy bizonyíték amin el lehetne indulni, akkor egy idő után le fogják zárni a nyomozást.

Ha volt biztosításod akkor ez neked jobb, mert a biztosító így fizetni fog, ha nem zárják le a nyomozást akkor húzhatják a kifizetést. Ha nem volt biztosításod akkor ezentúl érdemes lenne kötni egyet ilyen esetekre.

Ahogy célszerű lenne beszerezni egy kis kamerát - ma már nem is kerül sokba, lehet olyan mint egy autóba szerelhető menetrögzítő kamera, az felvenné ha legközelebb valaki próbálkozna és akkor lenne bizonyíték vagy nyom a tettesről.

Csak ne legyen jól látható, mert akkor azt is elviszik!

[link]

[link]

2022. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Na ehhez már nagyon unatkozni kellett xdd
2022. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fsms ***** válasza:
90%

Ha tudod bizonyítani jogilag, akkor indítványozhatsz pótmagánvádas eljárást.

Ez az egyetlen jogilag járható út.

2022. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Máskor köss biztosítást a bikáidra
2022. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!