Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Börtnõri munka kizáró ok. Tovább?

Börtnõri munka kizáró ok. Tovább?

Figyelt kérdés

3hete szereltek föl. Minden tesztem sikerūlt orvosi erkölcsi stb.

Napokba viszont azonnal hatállyal leszereltek mert 2 éve addiktológiai kezelésem volt. 4 hetes. Receptre kapott gyógysuerre ráfüggtem és orvosi segítséggel tudtam megszabadulni tõle. Azóta tiszta és panasz mentes vagyok. Nem iszok kifogástalan életem vitelem van. Fellebbezhetek?



2022. febr. 21. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondták, hogy ez kizáró ok, akkor felesleges fellebbezned.Börtönőrnek mentálisan egészséges embereket keresnek, téged pedig mentálisan labilisnak ítéltek meg ez alapján.
2022. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mentálisan kiemelkedõen teljesítettem. Mondom már 3 hete hivatásos vagyok.
2022. febr. 21. 18:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"viszont azonnal hatállyal leszereltek mert 2 éve addiktológiai kezelésem volt"


Én meg azt mondom, hogy emiatt ítéltek labilisnek.Valószínűleg fel sem vettek volna, ha ezt előre tudták volna.

2022. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudták mert a háziorvosi papíron rajta volt.
2022. febr. 21. 19:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki labilis azt az egésznapos pszichológiai teszt kimutatta volna.
2022. febr. 21. 19:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennyi is elég.
2022. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Csak akkor rosszul van megcsinálva az egész. Ha valaki függõséget okozó gyógyszer kezelésben részesūlt azt sem veszik fel akkor azt miért nemtüntetik fel a felvételi papíron?

Ha engem 2 évig rákkal kezeltek és ilyen gyógyszert kellett szednem akkor csak annyit irnak oda hogy fogyasztott e valaha drogot?

Illetve az erkölcsi bizonyítványt miért adják ki ha már voltam elvonón?

2022. febr. 22. 07:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani neked hogy hanar menekülni akartál volna. Örülj neki.
2022. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom igazad van, az ezredes parancsnok értelmi szinvonala egy 8 általánost végzett ember szintjét sem üti meg. Hiába érveltem neki hogy meggyógyultam és minden friss adatom szerint alkalmas vagyok a munkára, hiába õ a 3évvel ezelõtti tárgytalan zárójelentésbe kapaszkodott. Már értem mire mondták a képzésen azt hogy a józan paraszti eszet felejtsük el bv országban a kockát guritjuk a kereket cipeljük.
2022. febr. 24. 02:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Persze. Felvettek , tudták. Aztán leszereltek. Hazudsz.
2022. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!