Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha wamzerkedem a börtönben...

Ha wamzerkedem a börtönben akkor csökkenthetem a bent töltött időt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy 2 évre be kell vonulnom rablásokért meg zaklatások miatt...


Lecsökkenthetem az időmet pár hónapra, ha drog dílerekre vamzerkedem? :)



#Debrecen #vádalku #wamzer információ #veszélyes bűnözők
2022. febr. 25. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindössze pár kivert fog, eltört csont lesz az ára.
2022. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Az ügyészségtől függ.


Az egyezség megkötésénél a büntetőeljárásod(!) alapjául szolgáló valamennyi vagy akár csak egyes bűncselekmények vonatkozásában tudod beismerni a bűnösséged.

2022. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Sziasztok! Az én bátyámnak jelentős értékű csalás miatt, most kell bevonulni a miskolci bv-be. Március 9. 11 órára van a behívón. 3 év 6 hónapra (Egerben lakik). Azt mondja, hogy nem megy be, szerez egy puskát és, ha a rendőrök értemennek, hogy beviszik, amiért nem vonult be, ahogy kinyitja az ajtót, egyből tüzet nyit és lelövi a rendőröket. Ezzel a tervével viszont felzaklatott. Ő nem vamzer, hanem egy normális nagypapa és 73 évesen is börtönbe kell mennie. De arról a marhaságról le kell beszélnem. Hogy beszéljem le róla?
2022. febr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3, tényleg, milyen normális 🤣🤣 Ja, nem.
2022. febr. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezert tettem en le arrol, hogy rendornek menjek. Gyerekkorom ota, meg kozepsulis voltam minden vagyam volt, hogy rendor legyek. Aztan letettem rola, mert veszelyes munka. Valoban igaz, hogy sosem lehet tudni, hogy valahonnan mikor lo valaki a rendorokre, vagy igaz, hogy soha nem lehet tudni, hogy ha kimegy valakit eloallitani vagy elovezetni, nyilik az ajto es lo is egybol. En ilyen veszelynek nem teszem ki magam. Konyvesboltban eladokent nem kell felnem semmitol.
2022. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 "Konyvesboltban eladokent nem kell felnem semmitol."

Mert még nem szakadt rád könyvespolc!:) - Azt hittem, ottmaradok!

2022. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!