Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Sajnáljátok a rendőr nyomozóka...

Sajnáljátok a rendőr nyomozókat, kaphatnának magasabb fizetést?

Figyelt kérdés

Rengeteg papírmunkát végeznek, sok embert kihallgatnak. 5-6 embert kihallgat egy nyomozó, el is megy az egész napja. Lehet másnap meg egy 10 oldalas feljegyzést ír kameraelemzésről, nézi a videót, minig megállítja egy fontos percnél, azt külön le kell írni. Erre meg egy másik napja megy el. És ott van még 60 mappa az asztalán. Mindet meg kell oldani, ezt várja el az osztályvezető. Ráadásul sok olyan embert hallgat ki, akikhez borzaztó nagy türelem kell. Még mellé olyan e-maileket kap, amiben a küldö azt írja, hogy "Ázsiában hazafelé tart az elkóborolt 14 tagú elefántcsorda.


Mindezek alapján én kezdem sajnálni őket.


Ti sajnáljátok a nyomozókat és kaphatnának több fizetést? Mit gondoltok?



2022. márc. 2. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kaphatnának


Egy nyomozó feleség

2022. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

1. Nem tudom, mennyi a fizetésük.

2. Hozzánk betörtek. 10 perc alatt megállapíották, hogy a betörö/k gumikesztyűt viseltek. Kb. egy hónap múlva kaptunk levelet, hogy megszüntették a nyomozást.


Szóval: Mennyi a fizetésük?

2022. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Betörést csak akkor oldanak meg ha elkapnak egy szervezett bandát. Akkor a lefoglalt szajre alapján visszakeresik a korabbi eseteket.

30 éve is amikor betörtek hozzánk, akkor is így volt, és 12 éve is, amikor az utcában vokt több betörés.


Ez egy eljárásrend. Ne az 1 szem rendőrt támadd emiatt

2022. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyit keresnek, de minimum dupláznám a fizetésüket. Szégyenletes, hogy nem lehet megélni egy tanár, rendőr vagy bármilyen közszolga fizetéséből.
2022. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogalmazzunk úgy hogy motivációt nem ad az ordibáló őrmester felettes mellé
2022. márc. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát levike…. Az ilyen emberek miatt mint te nehéz ez a szakma….
2022. márc. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves ügyésznő!

Én sajnálom őket, ahogy fentebb is kifejtettem, de nem úgy, hanem máshogy🤣.

2022. márc. 3. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:

#3


Nem "1 szem rendőr" jött ki, hanem négyen.

Az utcában, sőt a környéken, sorozatos betörések voltak.

A 10 percben benne volt, hogy kikérdeztek minket,

egyik udvaron álló kocsi kilincsét beporozták, s megállapították, hogy valami "bütykös gumikesztyűt viselhettek" a betörők, és ezzel távoztak.

Nem tudom, a többi betörésnél mi történt, de mi is, és a szomszédunk is kaptunk később egy levelet, hogy a nyomozást lezárták. Ennyi.

2022. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!