Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakit feljelentenek drog...

Ha valakit feljelentenek drog fogyasztás miatt (is) akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Először vesznek deogtesztet az adott illetőtől és ha negatív lesz akkor nincs házkutatás? Vagy mindenképp van házkutatás? Vagy csak akkor ha pozitív a teszt?
2022. márc. 15. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán ilyen az eljárás. Kicsit több kell annál, hogy valaki azt mondja te kábítószert használtál.
2022. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés de köszi:)
2022. márc. 17. 03:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az volt a kérdés, hogy hogyan tovább.


Akkor nem értem mire fel írod nem ez volt a kérdés. Egyáltalán nem így néz ki, mint ahogy leirtad, hanem ehhez sokkal több kell minthogy valaki azt mondja rád drogoztál.

2022. márc. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag Magyarországon annyi és olyan fajta kábítószert használhatsz, amilyet és amennyit csak akarsz.

Feljelenteni feljelenthetnek, de csak feljelentésre nem feltétlenűl fognak drogtesztet végeztetni veled. Mondjuk pl, ha egy senki vagy, akkor senkit sem fog érdekelni, hogy mit csinálsz. Gyakorlatilag ez így működik. Egész fogyasztóbarát országban élünk. Viszont, ha te például úgy vagy feljelentve, hogy kiskorút veszélyeztetsz vagy kiskorú szeme láttára lőtted be magad vagy szívtad el a spanglit, akkor már esélyesebb, hogy elvisznek letesztelni.

Ha pozitív a teszted, akkor sem biztos, hogy rohannak házkutatni. Ez ismét attól függ, hogy te hogyan lettél feljelentve. Példáúl gyanusítható vagy-e terjesztéssel vagy előállítással, de ha téged drogkereskedelemmel jelentenek fel, akkor akár teszt kihagyása nélkül is mehetnek és megnézik a lakhelyedet, hogy mi is található ott.

Mondjuk a tapasztalatom azt mutatja, hogy előbb kiérnek hozzád egy házkutatásra, ha a fejükbe vették, mint hogy feltedd ide ezt a kérdést.

Ha pozitív tesztet produkálsz, akkor valószínüleg bekísérnek valamelyik közeli pszichiátriára 24 órás megfigyelésre. Ha ez 3-szor előfordúl, akkor ha jól tudom, kötelezhetnek egy elterelésre.

Az ország fiataljainak a fele narkózik. börtönbe nem zárnak egyből, mert akkor kéne még építeni pár börit.

Meg ha házkutatáson találnak is valamit, akkor is függ a mennyiségétől, hogy hogyan tovább. Nyilván, ha kiló szám találnak nálad valamit, akkor bent tarthatnak, de ha csak egy spanglit találnak vagy egy-két grammot még az is megeshet, hogy azt nem is akarják észreveni.

Engem példáúl vittek be tavaly a pszichiátriára. mielőtt elbúcsuztam a rendőröktől meglobogtattam egy tasakot előttük, amiben volt 2 cigire való herbál, hogy ,,na akkor ezzel most mi lesz?" Két fiatal rendörsrácot lefárasztottam annyira, hogy inkább elnéztek a másik irányba, csakne kelljen még több papírmunkát elvégezniük. Elszívtam bent a korházban és közben smároltam a fogatlan Melcsikével, akit hasonló miatt vittek oda.

2022. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Sajnos Melcsikével elég hamar megszűnt a kapcsolatunk, mert Melcsikét hazavitték. én meg ott maradtam.

2022. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!