Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha büntetőeljárás van folyamat...

Ha büntetőeljárás van folyamatban ellenem Debrecenben akkor is behívhatnak sorkatonának?

Figyelt kérdés

Volt egy pár lopási meg rablási ügyem régen Debrecenben meg máshol ami miatt eljárás van ellenem de most ideiglenesen szabadlábon vagyok,de a rendőrnyomozók figyelnek.



Ha kitör a nagy világháború az usások meg Putyin közt akkor engem a börtönbe visznek vissza vag besoroznak és megyek a keleti frontra?


Csak mert egyik helyre sem vágyok,van elé bajom anélkul is.



2022. márc. 17. 09:01
 1/9 MGéza ***** válasza:
86%

Hagyjátok már ezt a világháborúsdit...

Én mindenesetre az elítélteket hívnám be utoljára.

2022. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesz semmi, de én meg elsőnek hívnám be a bűnözőket. Nélkülük szebb hellyé válna a Föld. Értük nem lenne kár, mint például egy tisztességes adófizető állampolgárért.
2022. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Aki még nem ismeri a kérdezőt,az ne írjon neki komolyan, mert TROLL!

Levike!

Téged akkor se vinnének el katonának, ha te lennél az utolsó férfi, aki még fegyvert foghatna.

2022. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bújj el az állatkertben.
2022. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Huh dejó lenne levike a fronton. Ideális hely az neki.
2022. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Én vagyok levike, valaki megint utánoz? Több helyen is hibát vétettél, nem tudsz rendesen utánozni. Elég buta, aki nem veszi észre, hogy csak engem utánozol.
2022. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Így igaz. A kérdező nem lehet levike, mert nem hosszú ű-vel írta az ügyészséget...
2022. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok a ma 15:17-es válaszoló.


Én vagyok Levike.


Ott buktatja le magát a kérdező, hogy úgy írja, hogy "rablási ügyem Debrecenben"


Mert valójában a rablási ügy nekem Békéscsabán van.

Csak egy példát írtam, de aki jó megfigyelő, észre tudja venni, hogy csak engem utánoz valaki.


Nos én eddig is ezt mondtam többször is, hogy itt hagyom a kategóriát, de mindig visszatértem. Most viszont jó néhány napja nem tettem fel kérdést, nem is válaszoltam itt a politika>rendőrség és a politika>törvények, jog kategóriába. Ez nem véletlen, mert itt hagytam ezeket a kategóriákat. Hogy miért? Azért, mert állandóan gúnyolnak, lehülyéznek, ha bünöztem is nem a kérdésre válaszolnak csak szívódnak velem, néha egy-egy normális válaszoló normálisan válaszol, de az itt lévő személyek évek óta gúnyolnak. Most végleg itt hagytam ezeket a kategóriákat pár napja. Csak olvasom, de én nem kérdezek, meg nem válaszolok itt, most sem akartam, csak kiszurtam, hogy utánoz valaki, hogy azt higyjèk én vagyok de máskor, ha utánoznak sem írok ide.


Én már a közlekedési kategóriában vagyok és ott nem ismernek fel. A villamosokról, vonatokról kérdezek és válaszolgatok. És ott rajtam kívűl sokan kérdeznek, válaszolnak villamosokról, vonatokról.

2022. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 qkker1 ***** válasza:
Levike te leszel a haza hőse!
2022. nov. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!