Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőrnek elég ha futni tud?

Egy rendőrnek elég ha futni tud?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 14. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem elég
2010. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Nem elég, magyart is tudnia kell verni.
2010. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor komoly felvételi követelmények vannak. :D
2010. szept. 14. 15:07
 4/15 doboszoli ***** válasza:
79%

Én is magyar vagyok, és még sohasam vert meg rendőr.

Igaz, hogy nem is randalíroztam betépve sem az Erzsébet-hídon, sem a TV-székháznál. Nem borogattam/gyújtogattam kukákat, autókat seggrészegen, azért, hogy a magyarságomat fitogtasam. Bele van írva a személyimbe.

2010. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az semmit sem bizonyít. A cigányokéba is bele van sőt mitöbb, ha pl egy német itt él öt évet aztán kérvényezi az állampolgárságot és meg is kapja akkor neki is bele lesz.
2010. szept. 14. 16:20
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

Persze hogy elég, sőt már túl is teljesítette a mércét!


Mostanában olyan rendőröket látok akire a macskámat sem bíznám rá egyszerűen szánalmasak 170 cm-es 55 kilós nyálasszájú köcsög aki még beszari is ráadásul+ totál hülye+ pénzért eladják a becsületüket is!


Persze azért sok jó rendőr is van minden tiszteletem az övék!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért vannak ott egyéb követelmények, - és nem csak fizikaiak.

Mondjuk az sem árt, ha 20 éves fejjel meg tud csinálni az ember fia 50 fekvőtámaszt, ill. 12 perc alatt lefut kettő kilométert, - vagy hasonló...

Nem elhanyagolandó tényező az sem, hogy felnőttkorúnak kell lennie az embernek, magyar állampolgárságúnak, erkölcsileg feddhetetlennek...

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2010. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

21:53 -hoz kiegészítés:

Az érettségi is követelmény most már.

2010. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha lőni/célozni is tud...
2010. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen, - 08:04 -kor Hozzászóló, - de ezt már le sem mertem írni, mert a sorkatonaságot eltörölték, így kevés az esély arra, hogy nem a rendőri alapképzésen fog először fegyvert a kezében a rendőrnek jelentkező.

A sportlövészet jó alap ehhez, - de a hétköznapi életben "szituációs lövéseket" kell leadnia egy rendőrnek, - nem célozgathat "órákon keresztül", - és mindezt úgy, hogy ne veszélyeztesse vétlen járókelők életét, illetve lehetőleg ne oltsa ki senkinek az életét. Nehéz jól lőni - ezzel a "körítéssel"! :)

2010. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!