Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok a miskolci...

Mit gondoltok a miskolci gyilkos masszőrnő ügyéről? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Állítólag azért fojtott meg egy idős hölgyet, mert letámadta valami apróság miatt agresszív stílusban. A bizonyíték, hogy a masszőrnő fóliát vett aznap, bár nem találták sehol az ujjlenyomatot, a hazugságvizsgáló bejelzett nála, igaz, addigra már ismerte a részleteket a kihallgatások miatt. De ha ő nem, akkor ki? Nekem az egész furának tűnik, főleg az ujjlenyomatok miatt. Ha hirtelen felindulásból megfojtotta, ott vannak az ujjlenyomatok, amit még letörölni sem lehet alaposan. Illetve eszembe jutott, hogy egy törékeny, középkorú nő az illető, és amíg felcipelte volna (?) az áldozatot, addigra talán a fólia is elszakad volna.

2022. ápr. 3. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Soha nem hallottunk róla. Most találtad ki!
2022. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
*Bocsánat, hogy a címbe leírtam hogy 'gyilkos' de ezzel a szókapcsolattal lett ismert az ügy.
2022. ápr. 3. 16:05
 3/18 A kérdező kommentje:
#1, keress rá az ügyre, egy 10 éves is tud google-t használni!
2022. ápr. 3. 16:06
 4/18 anonim válasza:
100%
Szerintem sem tudta volna egyedül vonszolni a testet. Azt mondják, hogy egy elernyedt test a dupláját nyomja, tehát ha a néni 50kg is volt, 100kg-ot biztos nem tudott volna egyedül ide-oda vinni. Biztosan segített neki valaki, akit nem akart bemártani
2022. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy így hosszú távlatból beleszólok. Voltam a nő tárgyalásán, mert személyesen ismertem a nénit akit megölt. A bíró hosszasan taglalta a szakértői véleményeket. Ketten tartózkodtak akkor a társasházban, Rózsika néni és a masszőrnő. Rózsika néni szabadszájú néni volt, de soha nem ártott volna senkinek. A szalonban ölte meg, 30!!! alkalommal a mellkasára ugrott, eltörte az összes bordáját. Ekkor még élt, abba halt bele hogy megfojtotta egy zsineggel, majd utána leragasztotta a száját. Kitakarított, eltüntette a vérfoltokat, majd elment a kertészeti boltba fekete fóliát és ragasztószalagot venni. Ezt kamerák igazolták, valamint bankkártyával fizetett. Visszament a szalonba, becsomagolta nénit a fóliába, majd levitte egy biztosító irodája elé. Az is a szakvéleményből derült ki, hogy amikor luminollal vizsgálták a szalont, úgy látszott a vér mindenhol mintha tüzijáték lett volna, még a plafonon is vér volt amit próbált leplezni. Esti helyszíni szemle is volt, vittek egy olyan nagyságú és súlyú babát mint a néni volt, és igenis le tudta vonszolni simán! Erről felvételt is készítettek a nyomozók. Nem felcipelte Rózsika nénit, hanem le! És csak egy emeletnyit. A masszőrnő meg igen csak jó alkatban volt, a börtön miatt fogyott le csak. Ujjlenyomatot meg simán levisz a vegyszer, vagy akár egy törlés is. A néni hónaljában meg megtalálták a nő DNS-ét. Ennyit a nagy ártatlanságáról...
2023. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom mit gondoljak az egészről, annyira ellentmondásos...


Az igaz, hogy ez egy átjáróház volt, sok betörés történt, a néninél meg nem volt a műfogsor amikor reklamált? Mivel beszéltek már rablógyilkosságról is.

2023. jan. 4. 09:56
 7/18 anonim ***** válasza:
dehogy volt az, egy belvárosi újépítésű társasház. A masszőrnő "élménymasszázst" is adott, ha el tudod képzelni mi az.... A fogsor is hülyeség. Egyáltalán nem rablógyilkosság volt. Semmit sem vittek el. A néni becsengetett a szalonba a nőhöz, és ott történt a gyilkosság. Az időpont kronológia szépen visszaadott mindent. Ketten voltak az egész társasházban, akkor mégis ki lehetett szerinted?
2023. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az albérlet is hülyeség volt amivel a nő védekezett, Felsőzsolcán lakott egy kertes házban, onnan vitték el a rendőrök előzetesbe, pont kertészkedett. Az első tárgyalásán eljátszotta a teátrális begyógyszereztem magam faxságot, elvitték a pszichiátriára. Mikor a rendőrök érte mentek utána egy másik időpontban hogy na megyünk a tárgyalásra, a nő a folyosón keresztrejtvényt fejtett, szerinted milyen ember az ilyen?
2023. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

azt nem tudtam... az albérletet sem. Honna ismerte az áldozatot?


(hogy lehetnek ketten a társasházban, pláne hogy szépségszalon is volt ott?)


Bocsáant nem kötözködök, csak annyira homályos ez az ügy...

2023. jan. 4. 14:49
 10/18 A kérdező kommentje:
Amúgy a fólia nem szakad el akármilyen vonszolástól?
2023. jan. 4. 14:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!