Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érdemes bemenni a rendőrségre...

Érdemes bemenni a rendőrségre tisztázni magam?

Figyelt kérdés
A szegedi rendőrök kerestek, nem voltam otthon, lakcímmegállapítást vagy valami ilyesmit akartak, azt mondta anyám, ő beszélt velük. Régen 18 különféle ügyem volt, jelenleg semmi ügy nincs folyamatban velem szemben. Azt nem értem, hogy miért kerestek. Érdemes bemenni az őrsre tisztázni, hogy miért krestek, vagy hagyjam, mert ha bemegyek, lehet el sem engednek?

2022. ápr. 9. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát jóbarát, ha 18 különféle rendőrségi ügyed volt, akkor ne csodálkozz, hogy bekopogtatnak, és úgy érzik, hogy te vagy megint valami disznóság mögött. Ha tiszta vagy mint a friss hó, akkor miért gondolod úgy, hogy nem engednek el? (:
2022. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akit egyszer megpengettem cigánygyereket, ráadásul jóban van a rendőrökkel, biztos összehazudott rólam megint valamit, azt a zsernyákok meg elhiszik.
2022. ápr. 9. 14:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Mivel ha ha 18-szor ügyed,akkor nyilván betalálnak következőnél aminél felmerülhet az neved.

De kontrékan mi az ügy?

Vagy most megy az ügy?

2022. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azért ez nem így működik, hogy jóban van az illető a rendőrökkel, és akkor már becsuknak. Szerintem kamu ez a sztori.
2022. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kérdező! A 18 ügyed közzül ezt is te követted el?

Multkor már többször be lett ide linkelve.



[link]

2022. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A cigány gyerek már nem hazudik rólam semmit, lapít e miatt:


[link]


5.


Az egy másik gyerek, a Levike!


Üdv:

A valódi Szegeden zaklatós

2022. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Amit az 5. belinkelt, az nem én vagyok, hanem egy másik srác, aki azóta szabadult, viszont itt hagyta a politika topikot, ő nem verekedésért, meg garázdaságért űlt, nem erőszakos bűntényt követett el, hanem az volt a mániája, hogy bement valahova, kilopta a tárcákból a pénzt és elillant.

A 6. válaszoló nem tudom milyen cigányról beszél, ő szegedi zaklatónak mondja magát.

Nekem 18 ügyem volt, ebből 3 bűn, a többi 15 csak.szabálysértés volt. A bűncselekményeimért közérdekű munkát kaptam, meg felfüggesztett fogházat, soha nem ültem. Az a gyanúm, hogy be akarnak vinni. Semmit nem csináltam.

2022. ápr. 9. 19:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Te nekem próbálod kiadni magam, de fingod nincs az egész sztoriról. ;)
2022. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem. Te is szegedi vagy? Én is.
2022. ápr. 9. 20:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért is akartak fenéken billenteni?
2022. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!