Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért elfogultak a bírók az...

Miért elfogultak a bírók az ügyészséggel, ügyészséggel együtt?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam a hírekben, helsinkitől egy jogász nyilatkozott, hogy az országban sajnos ez van. Az ügyészek mellett vannak, azt teljesítik, amit az ügyészség akar. Ezt saját bőrömön megtapasztaltam, mert zaklatások, verekedések miatt mindig az ügyésznek adott igazat a bíró. Még akkor is, ha a kirendelt védőmmel nagy haverok. Beszélt az előzetesről is, hogy itthon sokszor úgy is elrendelik az előzetest, hogy az nem indokolt. Ügyészi indítványra 95%-ban el is rendeli a bíró. Néha pofára mennek. Így indokolt a helsinkis dolgozó, nem én találtam ki. Én sosem voltam sem előzetesben sem böriben pedig három eljárásom is volt zaklatás, verekedés. Miért igaz, amit kérdezek?

2022. ápr. 13. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, ilyen zavaros kérdésért már önmagában indokolt egy előzetes.
2022. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Zavaros amit írol,olvasd újra amit kérdezel!

Nyilván nem pofára adják az büntetés,hanem ha úgy látszik hogy te voltá az dinnye,akkor nyilván rajtad csattan az ostor.

Mert ok nélkül bele kötöttél részegen az másikba,és ezért önvédelemből megüt mert mondjuk rá emelted az kezed?

Jó hogy nem az farkast sajnáljuk...

2022. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ne nekem higyjekek!


Tessék:

[link]

Nézzétek csak végig.

2022. ápr. 13. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk az az igaz amit az ügyész mond?!
2022. ápr. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Zaklató mit szólnál valami szegedi flashmob féle találkozóhoz? Sokan rajongunk már itt érted.
2022. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fsms ***** válasza:

Ezt hosszú lenne elmagyarázni.

Szerintem ha kerülöd az ilyen helyzeteket ezzel az értelmi szinttel, az segít legtöbbet.

2022. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Az 5-ös válaszoló és a kérdező ugyanaz a személy azaz a szegedi zaklaó. Nem egy regisztrációja van. Kérdez és másik fiókról magának válaszol. Be is ismeri, hogy ő zaklató. Ez vagy alacsony intelligenciára vall, vagy nagyon hülye a gyerek, vagy őrűlt. Ott meglátszik az értelmiségi szinted, hogy felteszel egy kérdést és másik fiókról válaszolsz! Ez mire jó? Ennyire sok időd van? Nincs családod, gyereked, melóhelyed?
2022. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötötködés,de mi akarsz mondani?

Én nem értem hogy miről akarsz beszélni,pedig hallok rendesen,és kijártam rég az átlanánost!

2022. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!