Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki rendőrgyilkos, az mennyi...

Aki rendőrgyilkos, az mennyi büntetést kap?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 23. 21:20
 1/7 árokpart ***** válasza:
87%
Életfogytot vagyis tulajdonképpen a mai törvények szerint teljes életfogytot. Korábban 25 év volt az életfogytiglan azt hiszem, del ehet, hogy 30 év nem tudom pontosan. Csak azért nem kap halálbüntetést, mert nincsen. Olvastad a 80-as évek elején történt Soós Lajos esetét? Bizony simán felakasztották.
2022. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 árokpart ***** válasza:
24%
Mondjuk a helyedben mégcsak ilyen kérdést sem írnék ki nyílvános fórumra.
2022. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert miért nem lehet megkérdezni?
2022. ápr. 23. 21:30
 4/7 Crisopher ***** válasza:
96%
Mondjuk a börtönben elég nagy sztár lenne cserébe
2022. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert például ez a fórum nem fog megvédeni semmitől?!
2022. ápr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem csak azért érdekel, mert sajnos Magyarországon is előfordul, de nincs mindegyik fent sajtóhírekben, csak a kiemeltek. Pl.Györkös István esete fent van. Figyeljétek meg, hogy 10 évet sem adok neki, az is szabadul. Google-ben rákerestek, vannak ilyen esetek, csak ritka. Én a gyilkosokat soha nem engedném ki a börtönből.
2022. ápr. 24. 01:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szabadulna mikor jogerós életfogytot tölt ? Élve az ki nem jön már márcsak a korára is tekintettel
2022. ápr. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!