Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért tiltott le facebook-ról...

Miért tiltott le facebook-ról a nyomozó, amikor vele soha nem kommunikáltam, be sem jelöltem?

Figyelt kérdés

A rendőrségen valami büntetőeljárás folyik és az ügyszám nagyon alacsony, azaz valamikor év eleje körűl indulhatott a nyomozás. Felhívott telefonon egy személy, bemutatkozott és idèzett tanúkihallgatásra. Ezt a személyt ismerem, mint a többi nyomozót. Azonban ő mèg sosem hallgatott ki, semmi ügy nem volt vele. Két hete még nézegettem a facebook-on a nyomozókat is, még akkor ez a pacák is ott volt. Most meg eltűnt. Nem látom, azonban a tesóm facebook fiókjáról látom, azaz csak engem tiltott le. Pedig soha nem találkoztunk még, csak én tudom, hogy ő ki. A kollégáinak írogattam üzeneteket, volt akit bejelöltem, volt aki tiltott, írtam, hogy elefántcsorda meg kritizáltam a videóit, meg bejelöltem, neg volt, hogy egy nyomozótól megkérdeztem, facén, hogy takarító állás nincs a rendőrségen stb. Azaz erre a nyomozóra sosem írtam rá, be se jelőltem sosem, nem is találkoztunk sosem és letiltott. -Véleményem szerint- mielőtt telefonált, bemutatkozott, és telefonon idézett, azelőtt szépen letiltott.


Miért?


Azt sem tudom, hogy talált rám, holott magyarországon sztem ezernél is több ugyanolyan vezeték-keresztnevű ember van.



2022. máj. 7. 12:48
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
98%

Ilyenkor a reggeli gyógyszerek kimaradnak és ennek a hatását látjuk most, kérdés formájában?

Anyudnak otthon nem tűnik fel hogy zavartan viselkedsz és összevissza beszélsz?

2022. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Levike,jön az atombomba.
2022. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Hallotta híredet Levi ezért villámgyorsan letiltott mielőtt kapcsolatba kerülne veled.
2022. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
95%

“ Pedig soha nem találkoztunk még, csak én tudom, hogy ő ki. A kollégáinak írogattam üzeneteket, volt akit bejelöltem, volt aki tiltott, írtam, hogy elefántcsorda meg kritizáltam a videóit, meg bejelöltem, neg volt, hogy egy nyomozótól megkérdeztem, facén, hogy takarító állás nincs a rendőrségen stb.”



Ha ő nem ismer, minek jelölöd be? Te bejelölöd a boltost is, mert már láttad?


2. Minek zaklatod őket? Miért elefántcsordáztad le őket, ezek után szerintem nem kérdés, hogy miért tiltottak, ha valóban tiltottak

2022. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%
A kollégái már figyelmeztették, hogy tiltson le téged, még mielőtt ráírhatnál.
2022. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, nyugtass meg, hogy ezt az egészet egy a célnak megfelelő, zárt intézetből írod.
2022. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
94%
Én nem ismerlek, te sem engem. De ha tudnám, melyik a profilod, azonnal letiltanálak, még a kamu fiókjaimról is.
2022. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

#4 Nem elefántcsordáztam le őket, hanem az elefántokról írtam nekik, meg belinkeltem nekik ezt a videót.


[link]


#5 A kollégáinak ennyi idejük van, hogy egymásnak megmutogassák, hogy akit jól ismer a bűnügyi osztály, itt van, nézzétek, tiltsátok le.

Ilyenre van idejük?


Én azt vettem észre, hogy rohanó a melójuk, mert jönnek mennek, sok papírmunka, meg a kollégáinak m9ndta mikor ben vtam egyszer, hogy várjàl, azonnal megyek, rohanok. Meg mikor az egyik nőt felhívtam, a telefonba mondta, hogy még valamit akarok kérdezni, mert vának rá...stb...


Azt akkor facebookkal foglalkozni van idő?

2022. máj. 7. 13:42
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

“ Nem elefántcsordáztam le őket, hanem az elefántokról írtam nekik, meg belinkeltem nekik ezt a videót.


[link]


Szakadok😅Szerintem ők is. Minek küldted el nekik ezt? Akkor legalább a Cobra 11. küldted volna

2022. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked rohadt sok időd van, az látszik. Ahelyett, hogy dolgozni mennél, vagy valami önkéntes munkát végeznél, ami hasznos.
2022. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!