Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez a balhé után mi lesz?

Ez a balhé után mi lesz?

Figyelt kérdés
Unatkoztam, feküdtem zenéztem, majd írt az egyik spanom hogy jöjjek ki csináljunk valami balhét, piázgassunk, ilyenek. Mivel unatkoztam mondtam neki miért ne, balhé alatt meg nem ilyenre számítottam. Volt nálam pár cigire való még, betekertük, elpattintottuk azt sétálgattunk meg dumáltunk, nevetgéltünk, közben megvettük az alhokolt is és közben iszogattunk. Írtunk még egy gyereknek hogy csapódjon hozzánk. Mentünk a háza felé majd azt vettük észre hogy a gyerek részeg és ordibál a szomszédjával, fenyegeti, nem tudom min vesztek össze pontosan de elrángattuk onnan. Kitalálta az a gyerek hogy menjünk be a városba, ismer egy jó kocsmát. Addigra már részegek voltunk mind, kocsma után elnéztünk buszmegbe , kiakartunk menni külvárosba az emberhez, intéztünk tekerni valót még. Majd kiértünk, tök nyugisan telt még az a pár óra, gettós gyerekekkel beszélgettünk ott, pöfiztünk közben, járkáltuk az utcákat, majd kb hajnali 2 óra körül vártuk a buszt, mentünk volna mind haza. De a gyerek aki hozzánk csapódott odament az egyik emberhez időt kérdezni meg cigit, tudtuk hogy csak kötekedésből megy oda mert volt nála 2 doboz marlboro meg az iphoneja. Mondtuk neki álljon le de már kész volt. Nem adott neki az ember ezért ököllel megütötte a fejét, majd neki akart menni, mi fogtuk le. Mikor azt hittük lenyugodott visszafutott rá és elkezdte ütni többször, jöttek neki segíteni és rámentek hárman, akkor mondta a haver hogy ne hagyjuk , beugrottunk vertünk nekik párat , majd mikor elestek elfutottunk. Kaptam idézést azóta, garázdaság, könnyű testi sértés. Mi lesz?

2022. máj. 7. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mész levike mellé börtönbe ánusztágító szakköri képzésre.
2022. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor mondtuk már, hogy ne igyál gyógyszerre, nem tesz jót, mégsem hallgatsz a szép szóra.
2022. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Drog és alkohol befolyás, csoportos testi sértés... évekig leszel sitten, valódi bűnözők közt. Ezek mind súlyosbító tényezők.
2022. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Enyhe rektális szivárgás kialakulhat.
2022. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Drog-pia ha elfutottatok nem bizonyítható. Ha jó ügyvéded van talán megúszod felfüggesztettel, feltéve, hogy első eset. Talán.
2022. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 árokpart ***** válasza:
100%
A kérdés pontosan fogalmazva: Ez után a balhé után vajon mi lesz?
2022. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Annak örülj hogy nem csoportos rablás (egyelőre) de gyanítom a végén az kesz azért meg letöltendő jár főleg úgy hogy a drogos multad miatt van már ez az mögötted.
2022. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!