Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentes 2 eve. Allitolag...

Feljelentes 2 eve. Allitolag folyik a nyomozas. 5 millio a kar lopas rongalas. Nem talaljak a tettest mert nem a megadott cimen tartozkodik/ termeszetesen/. Tehat meddig kell varnom? A rendorseget nem koti semmilyen hatarido?

Figyelt kérdés
Allitolag van kiadva korozes 1 eve. Nem utazik, nem jar autoval, igy persze nem is lesz meg.Mit tehetek? Ha panaszt teszek a rendorsegen, meg kevesbe fognal az uggyel foglalkozni.

2022. máj. 19. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A nyomozást a lehető legrövidebb időn belül be kell fejezni, de maximum 2 év + 6 hónap.

Utána már vádat kéne emelni, vagy ejteni az ügyet.


Szoval még van fél éved. Türelem.



(2017-ben én is tettem csalás miatt egy feljelentést ismeretlen tettes ellen, idén (vagyis 5 év után!!) lett belole valami)

2022. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat igen, de ez azert elkepeszto. A nyomozo letudta azzal, hogy kiadta a korozest. Az egyik elkoveto azota elhalalozott/ nyugodjek bekeben/ masik bujkal. Megadtam a telefonszamat, valos tartozkodasi helyet, de valahogy nem orultek neki a hatosagok. Koszonom, hogy irtal.
2022. máj. 19. 11:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha van meg valami otleted, nagyon megkoszonom. Engem ez az ugy teljesen kikeszitett, nem vagyok onmagam. Lehet, hogy nem is leszek mar soha foleg hogy ismerosom volt az illeto.
2022. máj. 19. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!