Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hová lehet panaszt tenni a...

Hová lehet panaszt tenni a rendőrség ellen?

Figyelt kérdés

Ma hajnal 4-kor megjelentek a Debreceni Rendőrkapitányság nyomozói és pénzt kerestek, százezer forintot, mert azt mondták, hogy pénteken valaki besurrant a városi kapitányságra és ellopta egy őrnagy nyomozó pénztárcáját, benne százezret és iratokat. Azt mondták, hogy az iratok meglettek egy kúlvárosi villamosmegállóban talátlák mev szerte szét dobálva. Mivel volt már ellenem lopás folyamatban, rám gyanakodnak.

Ami tízezret nálam találtak, nem érdekelte őket, mert az az enyém.

Később telefonon felhívtak, hogy menjek be hozzájuk. Bementem, azt mondtàk, hogy most kivételesen elnézést kérnek, azt mondták, h meglett az igazi tettes.


A kutatási jegyzőkönyv megvan, mikor még hajnalban azt hitték én voltam, valamint az "elnézésröl" is papír van.


Hol lehet panaszt tenni, hogy a leírtak szerint nem jogosan jártak el és a btk.268 paragrafus szerint hamisan megvádoltak hajnalban?


Valszeg a Központi Nyomozó Főügyészségen?



2022. máj. 23. 20:54
1 2
 1/12 qkker1 ***** válasza:
100%
Levike neked sehol, megint beálmodtál valamit, vagy csak nem szeded a gyógyszereidet!
2022. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel vádemelés nem történt, nem lehet szó hamisan vádolásról. Mégis milyen alapon tennél panaszt?
2022. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Most már jó volna a képzeletet elválasztani a valóságtól.


SZEDD A GYÓGYSZEREKET RENDESEN!!

2022. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Gyakorikerdesek.hu-n természetesen.
2022. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szedem a gyógyszereimet.
2022. máj. 23. 22:46
 6/12 qkker1 ***** válasza:
Akkor írass erősebbet, mert ez szärt sem ér!
2022. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ne viccelj, ez nagyon erős, tesóm 1x bevett egyet és úgy elaludt, hogy átaludt 11 órát.
2022. máj. 23. 23:12
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért tesóddal eteted a gyógyszered? Látod, ezért nem hat.
2022. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én unom már ezt, hogy itt csak kötekedő válaszok vannak. Már nagyon unom.
2022. máj. 23. 23:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne írkálj ki hülyeségeket.
2022. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!