Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem bántanának 3 személyes...

Nem bántanának 3 személyes zárkába?

Figyelt kérdés

Voltam letartóztatásba a Debreceni Bv. intézetbe 2021.05.03-től 2022.01.13-ig sajnos, mert loptam a Debreceni mecsetből.


Én végig egy személyes zárkába voltam, mert nagyzárkában megvertek volna meg megerőszakoltak volnan. így viszont nem esett bántódásom.


A folyosón és a séta udvaron találkoztam a többi fogvatartottal.


Mivel én nem cigány vagyok, hanem magyar és elég sima, selymes az arcom is, mem ragyás mint ott sokmindenkinek hisz nem drogozok, nem cigizek. Visszahúzódó csendes vagyok. Tekintettel a leírtak miatt volt, hogy próbáltak kötekedni velem, az udvaron is de volt olyan is, aki nem kötekedett, pedig cigány volt, hanem mondta az udvaron, hogy "Előzetes vagy tesvérem?" Mondtam -igen- Tudta, hogy 1 fős zárkába vagyok. Azt mondta, hogy "Tesvérem te egy jólelkű egy normális gyerek vagy, ha jogerős leszel és nagy börtönbe kerűlsz, ne 10 személyes zárkába menj, mert ott neked véged lenne. Kifognának, csicskáztatnának... Azt is mondta, hogy 1 személyes zàrkába se jó hosszú távon, hanem kéresd magad 3 fős zárkába, ott nem bántanak, mert kevesen vannak és örűlnek, ha van kivel beszélgetniük tesvérem."


Viszont nem lettem jogerős, hanem ian.13-án szabadlábra helyezett a bíró.


Ha esetlegesen később jogerősen mégis börtönbe kell mennem a kis büntetésem letölteni, az érdekelne, hogy kevés fős 3 fős zárkába nem bántanának, mert örülnek, hogy van kivel beszélgetni?

Mindenben igaza volt az előbb leírt srácnak?



2022. máj. 23. 23:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, kikkel kerülsz egy zárkába. Sokféle ember van, jó is, rossz is.
2022. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%

Előbb utóbb bediliznek tőled és álmodban megfojtanak egy párnával. én vagy aggódnék, vagy hátralévő életemben meg se szólalnék többé. Nemalevente lennék.

Ba dumm tss.

2022. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Seggbe kuki lesz.
2022. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

#2.)-esnek igaza van. A múltkor a 3-asban - volt olyan hogy két cigány a harmadikat megölték. Megfojtották. (csak úgy)...


Javaslom : NE LOPJ !

Vagy : viseld a következményét !

2022. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Akkor kikönyörgöm ott is az egy személyes zárkát.


Más:

A debreceni nyomozók már idegbajt kapnak tőlem, engem azt elviselni katasztrófa, nehéz, nekik sincs kötélböl.az idegzetük, amikor már kinyomtatják a jegyzőkönyvet harmadjára és elolvasom, közlöm, hogy nem jó, mert egy szó ne úgy szerepeljen ahogy nem úgy mondtam, kijavíttatom, akkor már az idegbaj tetején vannak. Úgy vannak vele, hogy N.levikétől mentsen meg a jóisten minket. Dehát, ha valami úton módon engem ki kell hallgatni egy ügyben, mert szükségessé vállt a kihallgatásom, akkor valakinek csak ki kell hallgatni nincs más választás.


Bizony ezt ma az ügyvéd ismerősöm mondta, felhivott ma, h mi újság van meg mondta, hogy ejj...hallotta, hogy mit műveltem a rendőrségen múlthéten, hogy harmadjára javíttattam ki a jegyzőkönyvet, de mondjuk ez jogos, csak felpaprikázom vele a nyomozókat, hogy miattam kell az egész félnapot rájuk szánni, mert én aztán mindenbe belekötök.


Ismètlem, nem én mondtam, hanem az ügyvéd mondta.

2022. máj. 23. 23:43
 6/34 anonim ***** válasza:
85%

Neked komolyan egy ügyvéd kellett ahhoz, hogy ez leessen?



Ui.: A nyomozók mióta hívnak B Gyula helyett N.levikének? Szabad egyáltalán becézni téged? :)))

2022. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem bántanak. És többet szexelhetsz mint amennyit akarsz.
2022. máj. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
14%
Levike,nem vagyok LMBTQP,de még én is lecsukatom magam,csak hogy adjak neked segbekukit.
2022. máj. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
73%
Szeretem a faszt!!!!
2022. máj. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ohh nem konyorogsz ki te semmit levike. Mész a 10 fősbe szépen. Meg amúgyse kis büntetés lesz rablás miatt.
2022. máj. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!