Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségen a nyomozók is...

A rendőrségen a nyomozók is tudják, hogy nincsenek öltözői pénzlopások?

Figyelt kérdés

Sajnos rosszat csináltam régebben, Debrecenben volt, hogy minden héten loptam valami sportcsarnok öltözőből. Ez 2020 ősze és 2021 tavasza között volt, gyanúsítások voltak, aztán mikor 2021.ápr 28-án elloptam 256 ezret és 100 angol fontot a Debreceni mecsetből, akkor ahogy a sértett másnap feljelentést tett, még meg sem várták a rendőrök, hogy a sértett a feljelentési jegyzőkönye meg legyen írva, rögtön adatgyűjtést végeztek a nyomozók a mecset környezetében, mert tudták, hogy biztos én voltam. Amikor kamerán meglátták, hogy igen én voltam, akkor egyből a kereségembe kezdtek és a vasútàllomás előtti Petőfi térről állítottak elő. Bevittek őrizet volt, letartóztatás 8 és fèl hóig, majd jan 13 án szabadlábra helyezett a bíróság.


A letartóztatásra azért került sor, mert halmazatban 4 év 6 hó a kiszabható büntetés.


Előkeszítő ülésen a mértékes indítvàny 1 év 6 hó volt, ha beismerek és lemondok tárgyalasról. Úgy is volt, beismertem, lemondtam a tárgyalásról, amit a bíróság végzéssel elogadott, majd ítéletet hozott, melyben 1 év 6 hónapra ítélt, amiből 8 és fél hót leültem előzetesben.


Ekkor fellebbeztem és fellebbezésem után a bíróság szabadlábra helyezett, mondván a büntetés 1 év 6 hó, aminek felét leültem és erre már nem áll fent szökés, elrejtőzés és a szabadlábra helyezésre ezért került sor.


Az ügyvédem amikor meglàtogatott a bv-ben mondta, hogy mióta bent vagyok nincsennek öltözői pénzlopások.


A nyomozók tudják, hogy sok lopás van, de az öltözői lopásokat, amik sportlétesítményekben történtek, hogy a módszer az volt, hogy csak a készpénzt lopta ki valaki a tárcából, noha nagy város 200.000 lakosú, ez egy ember csinálta, én.


Amióta kint vagyok január 13.óta, azóta sincs öltözői lopás, mert én már nem csinálom, gondolom a nyomozók is tudják, hogy nem mennek be hozzájuk bejelentések, feljelentések és lehet úgy gondolják, hogy leállt tényleg a gyerek, azaz én.


Amikor szabadultam jan.13-án, utána január 20.körül volt vmi hasonló lopás, ahol én is jelen voltam, de azóta sincs. Az a jan.20-ai az nem én voltam.


Kérdésem az lenne, hogy ugyan míg bent voltam bv-ben, megszüntek az előbb leírt módszerü lopások, de mióta kijöttem, sincs ilyen lopás és a nyomozók tudják, hogy leálltam a lopásokról?


Én tényleg leálltam, most már soha többet nem lopok, jó ember leszek, megyek munkát keresni.



2022. máj. 27. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudják Levigyula, tudják.
2022. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy van még akkor ebből kb 1 év leülendő meg van még a rablás is. Csak ebből levike 4-5 évig biztos bent leszel. Hálisten
2022. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

A madár robotok mindent látnak levigyula.



MINDENT!

2022. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem lopsz, akkor megszűnt a lopás az egész országban. Jól gondolod.
2022. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

4!


Akkor ha én nem zaklatok senkit, a zaklatás bűncselekmény is megszűnik az országban?

2022. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felháborító, hogy rajtad kívül más is mert a sportcsarnokok öltözőjéből lopni! Úgy, hogy előtte engedélyt sem kért tőled, aki ennek a nagy mestere!

Biztosan tudják a nyomozók hogy már nem fosztod ki az öltözőket, hisz mindig írsz nekik...biztosan megírtad ezt is.Meg azt is tudják hogy egyszer éjjel megpucoltál egy buszmegálló váró üvegtábláját, mert koszos volt.

Ne aggódj, a lelkük mélyén csípnek a debreceni nyomozók.Összesúgnak az irodába hogy jó gyerek ez, csak egy kicsit bolond!

2022. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt idő, amikor még új voltam itt, és nem értettem mi ez a sok "Levike" válasz.

Jó lenne megint nem tudni.

2022. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!