Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem kellene a rendőrségen is...

Nem kellene a rendőrségen is alkalmazni azt mint a bíróságon, hogy személyesen is le lehet adni a papír beadványt, ők pedig tesznek egy érkeztetési pecsétet rá, lefénymásolják és adnak egy másolati példányt?

Figyelt kérdés

Például a bíróságokon vannak a kezelőirodák, és ha az ember egy iratot továbbítani akar, akkor nem muszàj postán küldeni, hivatali időben be is viheti az ember. Ez úgy működik, hogy bemegy az ember a papírral, elveszik és rányomnak egy érkeztető dátum pecsétet, azt lefénymásoljàk és a fénymásolatot visszaadják és így igazolva van, hogy én adtam be beadványt.


Azonban a rendőrségen nincs így.


Egyszer még a sátorlopási ügybe vittem be egy panasz beadványt és a portás biztonsági őrnek mondtam, hogy xy nyomozóhoz jöttem ezt hoztam neki. Ő felszólt neki telefonon, hogy hozott egy beadványt egy ilyen meg ilyen nevű ember. A portás őr azt mondta, hogy a nyomozó azt mondta, hogy nem ér rá lejönni érte, adjam oda neki mármint a portásnak.


Odaadtam, de se pecsét, fènymásolás, egy példány vissza, semmi ilyesmi...

Nem volt semmi garancia, hogy én személyesen adtam le beadványt, lehet kidobták.


Mindezekre tekintettel nem lenne jó ötlet szerintetek, ha egy külön büntető iroda lenne a rendőrségen is és a beadványokat oda be lehetne vinni?


Mert bizony postán feladni 1010 forint. 3 kg kenyér ára.



2022. máj. 27. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Levike..
2022. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
De.Sőt egyes embereknek külön rendőrségi osztályt kellene létesíteni.
2022. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 qkker1 ***** válasza:
100%
Éhen fogsz halni Levike.
2022. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Levike,a robot madarak digitális módon rögzítik a rólad készült videókat,nem kell papír.
2022. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit ártottak neked hogy ennyit zaklatod őket? :) Teljesen beléjük vagy b.zulva.Kérelmezd hogy vegyenek fel fő vagy mellékállásban.És akkor egész nap ott lehetsz, köztük.Biztos örülni fognak.Te vagy így is a kis kedvencük :)
2022. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó. Múlthét hétfőn azt mondták, hogy "Tebelőled jó nyomozó lenne".


Mondtam, hogy "Soha nem lennék nyomozó. Engem ne köpködjenek. Azt mondta nyomozó, hogy őket nem köpködik.

2022. máj. 27. 20:13
 7/10 A kérdező kommentje:
Biztos magukra vették.
2022. máj. 27. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Houston...Houston... :-))))
2022. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én amúgy félnék rendőr lenni. Ugye, ha pl. nyomozó lennék és lenne olyan eset, amikor valakinek kezdeményezni kell a letartóztatását, piti ügy miatt is ,ha meg bent van, muszáj írni az ügyészségnek, hogy indítványozza a bírósàgnak hogy hoszabbítgassák meg.


Nos ki tudja, lehet volna olyan ember, hogy ugye ha egyszer szabadul, ki tudja, hogy megbosszulná, amiért elintéztem neki az előzetest és nem tudnék az utcán nyugodtan járni kelni, mert félnék, hogy követ, addig figyel, míg egyszer a megfelelő pillanatban lelő vagy leszúr.


Tehát veszélyes szakma ez kérem. Nem lennék rendòr.

2022. máj. 27. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Levike, rajtad kívül minden magánembernek van ilyen.


Ügyvédnek meg bíróságon sincs.


De hogyhogy itt vagy? Annyira reméltem, hogy már börtönben ülsz, és nem kapsz hozzáférést az internethez...

2022. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!