Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kaphatnak ezért sittet?

Kaphatnak ezért sittet?

Figyelt kérdés
Egyik volt osztálytársam most jött ki a börtönből. Mindig rosszban voltunk, már akkor is kötekedett mindenkivel, ezért kerültem mindig is a társaságát. De mikor találkoztam vele nem tudtam elkerülni, mert pont szembe jött velem, ezért gondoltam illemből köszönök neki. Köszönt is vissza , úgy , hogy mikor nyújtottam ki a kezem pofon vágott elég erősen és azt kérdezte ütős vagyok e. Utána kitalált dolgokat hogy belém tudjon kötni, azt mondta azért kaptam mert belekötöttem az öccsébe, ami nyilván nem igaz. Tiszta részeg volt amúgy, a sörösüveget és a fejemen akarta összetörni. Akkor még megvédtem magam szerencsére, mikor nekem akart jönni megbotlott, akkor ellöktem, és elfutottam, de már akkor ordibált hogy meghalok ezért meg ilyenek. Eltelt azóta kb 2 hónap. Elmentem az egyik helyre iszogatni a barátokkal, majd mikor mentünk volna át a másik helyre találkoztunk velük, voltak kb 7-en. Akkor egyből odajött hozzám és fenyegetni kezdett, majd nekem is jött, próbáltuk egymást védeni de nem ment. Haver próbált vele értelmesen beszélni, erre meg leütötte. Majd akkor a többi haverja is nekünk támadt, engem is leütöttek, többiek szerencsére megúszták kisebb sérülésekkel, utána elfutottak. Feljelentés megtörtént, ki is hallgattak, könnyű testi sértést kaptak csak meg garázdaságot. Visszakerülhet a börtönbe? Nem érzem magam így biztonságban a városban

2022. máj. 27. 20:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
30%

#20 DK-s!

Nem is kaptam tőled privátot.

De hagyjuk is.

2022. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!