Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy hete iratok nélkűl vagyok....

Egy hete iratok nélkűl vagyok. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Elhagytam mindenem Szig,L.kártya, taj, adó, stb. Úgy járkálok mit tudok tenni? Rendőrségen kell bejelenteni, hogy eltűnt?

2022. máj. 27. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzat. Ott 1 óra alatt ideiglenes személyit kapsz. Aztán sorban intézed a többit. A személyi ingyenes.
2022. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A TÖbbi csak akkor ingyenes ha ellopták? Valami ikyet hallottam.
2022. máj. 27. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ingyenes, de akkor a rendőrségre kell bemenned, ahol a korábbi okmányaidra körözést fognak kiadni (nehogy más illetéktelenül visszaéljen vele).

Illetve a rendőrség tájékoztat, hogy keresd fel az álodzatvédelmet, mert ők kiállítanak egy olyan papírt, amivel pikk-pakk pótolják majd a hivatalban az irataid (gyorsabban).

2022. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor játszam el, hogy kiraboltak?

Egy ket sérülést ejtsek magamon, kicsit piszkoljam össze a ruhám, menjek be vagy hívjak rendőrt, hogy kiraboltak és így ingyenes.

2022. máj. 28. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne!!

Semmiképp, ez már túl sok. Nem lenne egyszerűbb, hogy a villamoson kilopták a zsebedből??

Mit kell itt színészkedni meg sérülést okozni magadnak? Beteg vagy.


Tudod mit, inkább mondd az igazat, hogy elhagytad....

2022. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!