Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Online szexuális zaklatásért...

Online szexuális zaklatásért feljelentest tehetek?

Figyelt kérdés
Ma este egy számomra teljesen idegen férfi küldött egy fotót egy férfi nemi szervről. Konkrétan lesokkolt, rosszul lettem, még most sem vagyok jól. Az illetőt tiltottam fb-on és messengeren is. Fb-on jelentettem. Hivatalosan tudok-e ez ügyben feljelentést tenni a rendőrségen? Foglalklznak-e ilyen ügyekkel?.
2022. jún. 22. 23:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, de ezt büntetni kéne. Tipikusan undorító fasz*k rakják fel a netre a pöcsüket.
2022. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Olyan szinten rosszul lettem, hogy le is fagytam. Jó volna ha valaki tudna segíteni, hogy foglalkkznak-e ezzel az üggyel?
2022. jún. 22. 23:55
 3/22 A kérdező kommentje:
2-es nem vicces ez! Ez egy nőnek milyen, azt csak egy nő tudja igazán átérezni. Meg a jóérzésű férfiak, de te nem tartozol közéjük.
2022. jún. 22. 23:56
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
#4: ...de miért kell ebből ekkora ügyet csinálni? Az ő f@rka. Neki lesz kellemetlen, ha majd a rendőrségen kell magyarázkodnia, személyesen, sok ember előtt. Még mindig jobb, mint ha tőled zsarolt volna ki meztelen fotót. Egy idióta. Lépj túl rajta.
2022. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Tudsz feljelentést tenni, de nem fognak semmit sem tenni.

Jelentsd a platformon, ennyit tehetsz. Meg tiltsd, azt jól tetted. Aztán ennyi.

A kibertérben elkövetett zaklatásos bűneseteket ennél komolyabb esetekben sem oldják meg érdemben.

Ismerősöm emailjét és facebookját feltörte az exe, beszélgetéseket tett közzé az üzeneteiből. Beregisztrálta egy társkeresőre és meztelen képeket tett ki a csajról, nomeg a teljes nevét és telefonszámát. A rendőrségnek elég lett volna az IP címre ránéznie és bizonyítékuk lett volna, hogy a csávó tette, de bsztak bele. A csaj meg cisnájon új felhasználót, cseréljen telefonszámot, tiltassa le az ismerőseivel a régi profilját... nagy segítség...

Szóval egy dickpickre a fülük botját sem fogják mozdítani.

2022. jún. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5-ös! Látszik nem vagy nő, és nem volt részed ilyenben.
2022. jún. 23. 00:11
 7/22 A kérdező kommentje:
6-os, ez elég szomorú ☹
2022. jún. 23. 00:12
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
8, hát az. Részben az az oka, hogy a Facebook és a Google sem igyekszik kiszolgálni a halál f*száról (magyarországról) érkező hatósági adatkéréseket, köszönhetően annak, hogy az európai központjuk csak arra jó, hogy továbbítsa a kérést Amerikába, ahol lepasszolják, mondván ez európai ügy:D Szóval ebből a szempontból érthető, hogy ahatóságoknak sincs épp túl sok eszköz a kezükben.. de bszki, akkor is ők a hatóság, cisnáljanak valamit, oldják meg!:D
2022. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Félelmetes belegondolnom, hogy az ilyen aberrált akár kiskorúaknak is küldhet ilyen fotót. Engem is sokkolt felnőtt nőként, nemhogy egy kiskorút.
2022. jún. 23. 00:29
 10/22 anonim ***** válasza:
24%
Tudsz persze, de szerencsére semmi sem fog történni. És én sem támogatom hogy az én adóm te a fiszfasz problémáidra költsék.
2022. jún. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!