Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Online szexuális zaklatásért...

Online szexuális zaklatásért feljelentest tehetek?

Figyelt kérdés
Ma este egy számomra teljesen idegen férfi küldött egy fotót egy férfi nemi szervről. Konkrétan lesokkolt, rosszul lettem, még most sem vagyok jól. Az illetőt tiltottam fb-on és messengeren is. Fb-on jelentettem. Hivatalosan tudok-e ez ügyben feljelentést tenni a rendőrségen? Foglalklznak-e ilyen ügyekkel?.
2022. jún. 22. 23:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tehetsz hogy írsz egy levet emailben az esetről a FB-nak ha többet szeretnél
2022. jún. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Elhiszem, hogy kellemetlenül éríntett, de ez még nem számít zaklatásnak, mert egy alkalommal történt, nem pedig rendszeresen.
2022. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

11, 13, egyébként ha ugyanez élőben történik?

Ugye ezt szeméremsértésnek, szatírkodásnak hívják, jön a csávóka, kiteszi a húsárút és vigyorog. Nem nyúl hozzá az áldozathoz, nincs szó molesztálásról vagy erőszakról... mégis büntetik.

Akkor ugyanez online miért nem minősül ügynek?

2022. jún. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

Nőként mondom, erre egy biztos válasz van.

Beírod a Google kepkeresőbe, hogy dickpic, é válaszolsz egy másik, nagyobb pénisz képével.

Épp olyan undort fog érezni, mint te éreztél, és ennél többet nem tudsz tenni.

2022. jún. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Azért ennyire érzékenynek sem kell lenni. Rengeteg szexbot is küldözget mindenfélét mégsem sokkolja az embereket. Sőt néha nők is küldenek kérés nélkül is képet mindenről - én is kaptam már. Letiltottad, felejtsd el. Ha tényleg zaklatna, akkor gondolkozz a rendőrségen.
2022. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

15, mondjuk én még se chatbottól, se nőtől random nem kaptam semmit.

Dickpickeket viszont annál inkább. Igen, a politika rovatból is. Férfiként:D

2022. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
15! Kiskorúaknak is küldik az ilyen elmebetegek. A kiskorúak is minek is érzékenyek? Meg amúgy is hatalmas a gond, ha ezt te úgy fogod fel, minek olyan erzékeny erre bárki is! Ennyi erővel akarata ellenere letaperol vki egy nőt, arra is minek olyan erzékenynek lenni? Pont emiatt a felfogás miatt nem veszik komolyan ezeknek a hatását arra, aki keretlenül, akarata ellenére részesül ilyenben.
2022. jún. 23. 10:43
 18/22 anonim ***** válasza:
46%

Inkább ott a hatalmas a gond, amikor összemosol itt mindent. Mi köze van a taperoláshoz meg kiskorúaknak küldött képekről? Ismétlem én is kaptam már ilyen képet NŐTŐL, kérés nélkül is. Akkora traumát azért nem okozott. Nem foglalkoztam vele és ennyi. Ha pedig ennyire ráérsz, jelentsd fel. Bárkit fel lehet bármiért.


"Pont emiatt a felfogás miatt nem veszik komolyan ezeknek a hatását arra"

Inkább ahhoz van a köze, hogy a semmit felfújják, amikor meg tényleg probléma van, akkor mindenki hallgat.

2022. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem bűncselekmény. Senki sem fog ezért ügyet indítani. Egyébként kezdjük ott, hogy miért undorotsz az ellenkező nem, nemi szervétől? Férfiaknak ilyenkor folyik a nyáluk
2022. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Jogilag szeméremsértés. Beszéltem rendőrrel.
2022. jún. 23. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!