Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Online szexuális zaklatásért...

Online szexuális zaklatásért feljelentest tehetek?

Figyelt kérdés
Ma este egy számomra teljesen idegen férfi küldött egy fotót egy férfi nemi szervről. Konkrétan lesokkolt, rosszul lettem, még most sem vagyok jól. Az illetőt tiltottam fb-on és messengeren is. Fb-on jelentettem. Hivatalosan tudok-e ez ügyben feljelentést tenni a rendőrségen? Foglalklznak-e ilyen ügyekkel?.
2022. jún. 22. 23:52
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Úgyhogy minden itt mit foglalkozol vele stb stilusú embernek üzenem, hogy képben legyenek: a kéretlen farok kép küldés, a szemeremsértés kategoriája. Tehát javaslom sürgősen vegyenek vissza a stílusból, mert ők mivel lényegében egyet értenek a farok képek kéretlen küldésével, a bűnelkövetők alá adják a lovat.
2022. jún. 23. 13:13
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idióta gyökérnek kell ahhoz lenni, hogy valaki a nemiszervéről képeket küldözgessen?!
2022. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!