Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan és mi okokból kerül le...

Hogyan és mi okokból kerül le valaki a körözési listáról valaki azonkívül , hogy elfogták volna ?

Figyelt kérdés

2022. jún. 30. 00:10
1 2
 1/13 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

1. meghal

2. elévül a bűncselekménye

3. felmentik (kiderül, hogy nem követte el a bűncselekményt)

2022. jún. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha már bírói bv elfogatóparancs volt ellene, akkoris felmenthetik? El nem évült és meg sem halt.
2022. jún. 30. 00:23
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Akkor miért kerülnél le róla?!
2022. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jajj de nem bírom ezt, hogy valaki felrak egy kérdést és ez azonnal a kérdezőről szól.

Épp ezért kérdezem én is. Mert nem értem.

2022. jún. 30. 00:30
 5/13 A kérdező kommentje:
A kérdés NEM rólam szól, sosem voltam a listán.
2022. jún. 30. 00:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4.:

Megszűnik a körözés oka


(Hétköznapi, egyszerű pelda: valaki pénzbírságot nem fizette be, ezért megpróbálták többször elővezetni. Az elővezetés is sikertelen, ezért kiadják a körözését.

Közben mégiscsak befizeti a bírságot, amit a rendőrség is tudomásul vesz, ezért megszüntetik a körözést, nincs miért elzárni már).

2022. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tökmindegy kiről szól? Se téged nem ismer senki, se a valódi körözött személyt. Abszolút irreleváns, kiről van szó. De ha már így felháborodtal rá... 😂😂😂
2022. jún. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem ezen, hanem már egyszerűen unalmas, hogy kiír valaki valamit és annak mindjárt a kérdezőről kell szólnia.

Válaszokat várok egy kérdésre nem több, ennyi.

Láttam múltkor ott egy embert, akit ismerek és lekerült onnan, tuti nem halt meg és nem is évült el a körözés, mert pár hónapja lett kirakva. Mondjuk lehet, hogy kifizette, ha anno pénzbírsagra volt ítélve.

2022. jún. 30. 00:43
 9/13 A kérdező kommentje:
Bár csóró, mint a világháború. Szóval passz.
2022. jún. 30. 00:45
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

Bisztos lefizette a bíróságot. Pénz mindent visz. A pénz nagy úr.

Vagy egy másik példa: Piti bűncselekményt követett el és lexarják.

2022. jún. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!