Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőröknél miért divat...

A rendőröknél miért divat mostanában techno zenét dübörögve járőrözni esténként?

Figyelt kérdés

Akárhányszor bulizni vagyok hétvégén, mindig ilyen rednőrautókat látok.

Kicsit nekem fura.


2010. szept. 21. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak örülj neki, mertha a rendőrök vidámabbak akkor kisebb esély van rá, hogy direkt csesztessenek téged.
2010. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem divat, mert nálunk is van, hogy ezt csinálják. Csak nálunk kombinálják az éjszakai megkülönböztető jelzés nélküli száguldozással lakott területen.
2010. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Én még nem figyeltem fel rá.
2010. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Mert félnek.
2010. szept. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Félnek, tehát zenét hallgatnak! Bazz, te milyen olvasott ember vagy! (a lipótmezei intézetet ki a tököm záratta be?)


A mi rendőreinknél (vidéki kisváros) csendben, kulturált környezetben Iron Maiden szólt múltkor. Megállnak beszélgetni, normálisak.

2010. szept. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
36%, a rendőrök köztudottan félnek a orrszarvúaktól. A zenével próbálják elriasztani őket. Hát még ezt sem tudtad?
2010. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

OMG.

Ilyen van?

létezik ennyi hülye ember a földön?

2010. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!