Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért tette szóvá a rendőr az...

Miért tette szóvá a rendőr az elmeorvosi vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Garázdaság szabálysértési előkészítő eljárás indult 2022. Július 7-én, írtam a rendőröknek, hogy tárgyalást kérek a bíróságon, meg igazságügyi elmeorvos szakértőt, mert pszichiátriai beteg vagyok. Ma telefonált a rendőr, hogy e héten küldi az ügyet a bíróságra, mert lejár a 30 nap nyomozás vagy mi és készüljek fel rá, hogy a bíró visszadobja neki az ügyet, mert el kell végezni a vizsgálatot. Nem értem, ezt miért tette szóvá, miért nem tetszett neki? Nem ő vizsgál, ha lesz vizsgálat.

2022. aug. 3. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Végre, mondtuk már neked Levike hogy elmeorvosi vizsgálat kell neked.
2022. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Gratulálok, sikerült jó nagy sz@rba navigálnod magad.


Gyorsított eljárás helyett rendes bírósági, általában jelentősebb büntetéssel, bűnügyi költséggel.


Az igazságügyi elmeszakértői vizsgálatot a bíróság rendeli el indokolt esetben, nem te kéred (terhelt is elvégeztetheti saját költségre, de a bíróság nem köteles figyelembe venni).


Az igazságügyi elmeszakértő nem arra ad választ, hogy pszichiátriai beteg vagy-e, hanem hogy pszichiátriai betegséged korlátozott-e abban, hogy felismerd, bűncselekményt követsz el. Ha nem, akkor mindegy, van-e betegséged. Ha igen, és egy garázdaságot nem ismertél fel, akkor szóba jöhet akár a kényszergyógykezelés is - az IMEI meg köztudomásúlag egy marha vidám intézmény...

2022. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Levike,mész a börtönbe.
2022. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Biri börike lesz ebből, meglásd!
2022. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ezt a Levike szót nem értem, mert engem nem úgy hívnak. Nem volt még garázdaság, egy csomó ittas vezetés volt, az meg azért, mert mikor elváltam ittam rendesen, beültem úgy is a volán mögé. Ez pedig garázdaság.
2022. aug. 3. 18:20
 6/11 qkker1 ***** válasza:
66%
A műanyaglakat is rádrohad Levike, annyit kapsz!
2022. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Levike, újabban már azt hazudod, hogy nem vagy Levike?
2022. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"ittam rendesen, beültem úgy is a volán mögé. Ez pedig garázdaság."


Nem Levigyula, ez ittas vezetés.

Innen is látszik hogy te vagy, lehet hogy te hülye vagy, de mi nem. ;)


És ezzel a fenti mondatoddal eszembe juttattad a múltkori válaszod, hogy te vágod a Btk-t, nem tudnak beléd kötni. Hááát.... 😂

2022. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7%

#2-nek:


Te is kérheted, és nem kell semmit sem fizetned. Hozzácsapják a bűnügyi költséghez.


Én is csináltattam annak idején.

2022. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rég jártam itt utoljára, azt hittem már hűvösön vagy.

Amilyen meleg nyarunk van, nem tudom mit tiltakozol ellene.

2022. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!