Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség miért tesz fel...

A rendőrség miért tesz fel videót és cikkek egy enyhe bűncselekmény miatt?

Figyelt kérdés

Ha pl. valakit elkapnak egy üzletszerűen elkövetett lopáson és őrízetbe veszik, és, ha előállításkor videót készítenek róla, és ha az ügyészségnek előterjesztik, hogy tegyen indítványt a bíróságnak, hogy tartóztassák le az embert. Ha az ügyész indítványt tesz és a bíróság elrendeli a letartóztatást akkor, miért teszi fel a rendőrség a videót és cikket, hogy mi történt?


Csak azért kérdezem, mert szerintem senkit nem érdekel. Mármint az átlagembert nem érdekli, van aki rákattint, végig se nézi, úgyhogy a rendőrség feleslegesen fáradozik. Nézegettem ilyan videókat. Más az, ha súlyos bűnesetet tesznek fel, pl.emberölés, nemi erőszak, vagy életes bűncselekmény...



2022. aug. 6. 20:24
 1/5 A kérdező kommentje:
*cikket
2022. aug. 6. 20:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mindenki lássa Levikét.
2022. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fsms ***** válasza:
Levike hol voltál fent?
2022. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Csak azért kérdezem, mert szerintem senkit nem érdekel. Mármint az átlagembert nem érdekli, van aki rákattint, végig se nézi, úgyhogy a rendőrség feleslegesen fáradozik."


Nem érzel párhuzamot ez és az általad kiírt "kérdéseid" között?

2022. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem mire tippelsz, de ismertek már. Nekem nézzétek el, mert én nem teljesen vagyok normális...


A többi átlagember meg normális.

2022. aug. 6. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!