Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha határvadász szeretnék...

Ha határvadász szeretnék lenni akkor kizáró ok az, hogy szemüveges vagyok?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy rendőr, katona, túzoltó nem lehet szemüveges, de a rendőrség Youtube csatornáján van egy videó a vizsgáról, ott van egy szemüveges csávó benne, aki szintén írja a felvételit.

Illetve azt szeretném még kérdezni, hogy miből áll a fizikai alkalmassági vizsga? Tehát milyen feladatból mennyit kell teljesíteni?



2022. aug. 12. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ilyen.

Ismerek szemüveges rendőrt.

2022. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizáró. Csak ne szódás szifon lencséd legyen, az nem előnyös.
2022. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Határvadász csak a legkiválóbb genetikájú, leggyorsabb, legagresszívabb orkból lehet.
2022. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Abból ítélve hogy mekkora emberhiány van ezen a területen szerintem ha több fogad van mint füled akkor fix hogy fel fognak venni.
2022. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mindentudó99 ***** válasza:
80%
A szemüveg előny. Ha a migrànsok villával bökdösnek àt a dróton nehezebben szúrják ki a szemed.
2022. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha legalább egyik szemed megvan, és esetleg max 1 végtagod hiányzik, és az IQ szinted eléri a 70-et és tudsz 1500 métert kocogni akkor felvesznek


Mennyi buta, kövér, alkalmatlan ember lesz megint a rendörségnél.... visszajöna Kádári rendörség


na akkor volt rendör amelyik még olvasni is alig tudott:D

2022. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
-4-ig nem gond. Afelett külön szemész dönt a szemedről, akinek ez a szakterülete. Általában -4 már kizáró ok. Megoldás a műtét lehet.
2022. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!