Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Határvadász toborzásnál...

Határvadász toborzásnál nyomós érvnek számít az új egyenruha és az ingyenes orvosi ellátás?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy határvadász toborzó plakátot, amin az egyik szöveg az volt, hogy "Új egyenruha". Ezt miért kell így külön kiemelni? Ha egy gyárba megy dolgozni az ember ott alap, hogy új munkaruhát kap. A rendőrségnél nem? A másik, amin néztem egyet az az a szöveg volt, hogy "Teljeskörű ingyenes egészségügyi ellátás". Ez nem jár minden olyan embernek, aki TB-t fizet?
2022. aug. 26. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled, kérdező.

Valószínűleg ennél jobb érvek nincsenek arra, hogy miért menjen valaki határvadásznak. :-)))

2022. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

"Teljeskörű ingyenes egészségügyi ellátás"


Ezt vagy valami amerikai toborzóplakátról vették át ( ott ugye nincs ingyenes EÜ, viszont a katonák esetén az állam/DoD fizeti a TB-t ) vagy már tudják, hogy fizetőssé teszik a magyar EÜ-t csak még nekünk nem szóltak erről. Egyéb esetben ennek túl sok értelme nincs.

2022. aug. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

GLS futár álláshirdetés:

- munkaruha

- céges telefon

- céges autó



Amúgy még jó, nem? :)

2022. aug. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a fogászat is ingyenes. Évek múlásával romlanak a rendőrök fogai is, kihúzhatják, pótlásuk frontális nézetből kötelező. Semmit nem fizetnek érte.
2022. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3

Ezen jót nevettem, köszi!

2022. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mit vállalnàl el, ha megkapnád a máúntenbájkot a fehérvári ósönből?
2022. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!