Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mihez kezdjek a parkolási...

Mihez kezdjek a parkolási bírsággal?

Figyelt kérdés

Márciusban postán kaptam egy levelet, miszerint megbírságoltak. Csakhogy több mint 300kilométerre van tőlem a város ahol ahol állítólag szabálytalankodtam, és a rendszám meg a autó típusa sem stimmel. (Rendszám 08 helyett 88) Tehát egyértelműen nem nekem szánták a levelet, csak rosszul olvasták a rendszámot.

Mivel nem követtem el semmit, egyszerűen csak figyelmen kívül hagytam a levelet, és most ismét küldtek egy fizetési felszólítást.



2022. szept. 3. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Figyelmen kívül hagyhatod nyugodtan ha sima levelek jönnek de ha MOKK levél jön akkor mindenképp mondj ellent leírva benne, hogy mi a tényállás. Ha nem teszed akkor is behajtják ha igaztalanok a behajtás alapjai!
2022. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Igaztalanok? 🤣


Kerdezo, irj levelet nekik, bizonyitsd az igazad, es le van tudva, mosod kezeid. Jobb elintezni, mint gorcsolni rajta mi lesz.

2022. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem jutott eszedbe a forgalmit és az irataidat beszkennelve elküldeni, hogy elbasztátok, ez az én autóm?
2022. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos az elsőnek igaza van. Ilyen a törvény. Muszáj ellentmondani és reagálni, mert jelenleg behajthatják, ha határidőben nem fellebbez az ember.
2022. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Talán válaszolni kellett volna már az elsőre.
2022. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk bekellett volna szkennelned a forgalmid és elküldeni. Csakhát milyen a magyar ember… szarok rá majd megunjàk. Akkor vess magasra, meg is érdemled.
2022. szept. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Forgalmit meg a Jogsid fotózd le és küldd el a feltüntetett emailjükre. Ha nincs email, akkor telefonos hivásban vagy ahol tudod
2022. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!