Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen ügyben szokott hajnalba...

Milyen ügyben szokott hajnalban menni a rendőrség valakihez?

Figyelt kérdés
Szomszédban egy idős házaspár lakik nyugdíjasok. Ketten élnek a lakásban, a nő délelőttönként a piacra jár, a bácsi pedig le-lemegy a kertet gondozni. Nagyon rendesek. Ma hajnalban a rendőrök csengettek a házaspárhoz, a bácsit elvitték, majd most jött haza, idáig biztos bent volt. Ez durva. Biztos nem egy 10 ezer forintos pálinkalopásról van szó, mert piti dolgokért nem szoktak hajnalba menni senkihez. Milyen ügyek miatt mennek valakihez a yardok hajnalban?

2022. szept. 13. 16:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha kiderült miért vitték be a bácsit, majd írd meg, csak hogy lezárhassuk a vitát!
2022. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Kábítószerre tippelek. Én már hallottam olyat, hogy normális rendezett házaspár árulta a drogot, pedig rendes emberek. De ez csak egy tipp.
2022. szept. 14. 23:02
 23/25 anonim ***** válasza:

Miért pont drog?

Autojuk van?

2022. szept. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
#22 Ne a tippet írd meg hanem azt ami tényleg történt - ha majd tudod.
2022. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is tippelek: vagy bevitték egy ügy miatt, amiben meg kell hallgatni őt (reggel 7kor már sok kapson van ügyintézés),

vagy szegény öreg fejével elfelejtette befizetni a bíróságot, elővezetni nem tudták, mert vagy piacon volt, vagy máshol,



ezért hajnalban mentek és intézték.


Kérdező, ne nézz annyi akciófilmet, meg TEK-es,NAV-os videót, mert megárt ;)

2022. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!