Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kresz szabálysértésért megvágt...

Kresz szabálysértésért megvágtak, ha nem fizetem be, akkor ledolgozhatom, vagy mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem fizeted be leültetnek.
2010. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 orsybaba88 válasza:

elméletileg közmunkán ledolgozhatod

önkormányzat tud segíteni

2010. szept. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jó, csak akkor kérnie kell, hogy közmunkára váltsák át. Ellenkező esetben automatikusan leültetik.
2010. szept. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha olyan az anyagai helyzeted fizesd be, ha nem, írj egy fellebbezést amiben kifejted, hogy legyenek tekintettel az anyagi hátteredre és kérj részletfizetési lehetőséget. Ha nem akarod semelyiket, levélben kérd a közmunkát, vagy üld le.
2010. szept. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jójó 5000 Ft-ért hová mehetek közmunkára?
2010. szept. 29. 06:18
 6/14 A kérdező kommentje:
amugy sem jogosan buntettek meg, mivel nem tiltja semmi a balra fordulast olyan helyen ahol lefordultam balra ... kesz orultség, biztos kib*sztak oket penzt gyujtogetni ... komolyan mondom f*szkivan ... vigyek a sok redvas tetulada tolvaj politikust bortonbe, es toltsek meg az allamkasszat az o penzukkel, ne engem basztassanak!
2010. szept. 29. 06:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért mocskolódsz? Hogy kapcsolódik ez ide?
2010. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igaza van, tényleg csak pénzt gyűjtögetni küldik ki őket. Nekünk kell fenntartani azt a rednőrséget ami pont olyankor nincs ott amikor "valaki" meg akar késelni, de ha nem a zebrán megyek át már rögtön igazoltatnak.


Szerintem dolgozd le 5000ft/nap, vagy üld le, azt hiszem az is 5000ft/nap, vagyis egy nap közmunka vagy egy nap börtön. Én gyorshajtást akartam lediolgozni de sajnos azt már nem engedik.

2010. szept. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5000 Ft-os közúti bírság:S van még ilyen?

Nem!!! nem lehet ledolgozni. A rendőröknek semmi köze a közmunkához. Nem fizeted: felszólítás, megint, megint. Aztán jogsit elveszik és ha azután se fizetsz irány a sitt.

Ennyi... 5000-et 1 nap alatt leülsz.

Igen valószínű, ha ilyen kicsi a bírság, akkor csak elveszik a jogsid és 30-40 ezerért visszakapod+újra le kell vizsgáznod, és kapsz 10 büntipontot.

2010. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

16.40-es vagyok! utánna néztem: pontosan 35500 Ft: a a késedelmi kamattal növelt bírság rendezésének elmulasztásából fakadó bevont jogosítvány visszavétele.

10 büntipont és újra le vizsgáznod forgalmiból.

2010. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!