Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szóltok a 75 éves járóbott...

Mit szóltok a 75 éves járóbottal járó magyar bácsi lincseléséről?

Figyelt kérdés

Támadás kiváltó oka:

(k)átrányos helyzetűek megtámdaták mert leült a közelükbe a villamoson.



#bűnözés #ork #Díkmánok
2022. nov. 10. 23:29
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
82%
Bezzeg a kedvenc retkeitek olyan példásan írnak kommenteket, mielőtt majd lepofozzák a szüleiteket legközelebb...
2022. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
10%

33.

Nálad is megy a szövegértés.

Hol írta bárki is, hogy a "kedvenceik" lennének?


Megoldást pedig még senki nem írt, meglepő.

2022. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Megoldás: deportálás
2022. nov. 11. 09:27
 34/43 anonim ***** válasza:
34%

35.


Oké, és azt hogy oldod meg uniós keretek között?

Mikor pont, hogy még több bevándorló befogadása lenne az unió célja?

2022. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
34, olvasd már el a 32-es választ :D
2022. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
36# érdekes hogy egy fideszes az unioval jönn, miközben az unio azért nem adja meg a több milliárd eurót támogatást mivel a kormány összevissza lopja magát.
2022. nov. 11. 09:40
 37/43 anonim ***** válasza:
34%

37.


Szeretném, ha idéznéd, ahol írtam, hogy fideszes vagyok.

Az unió emlegetése meg nagyon is releváns.

2022. nov. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
17%
A kérdező a számokkal sincs tisztában :D
2022. nov. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
39# ?
2022. nov. 11. 09:53
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

#34 Mondjuk kezdésnek az is elég lenne, ha megszüntetnénk a cigányok pozitív diszkriminációját, helyreállítanánk a rendőrséget.Neked nem tűnt fel, hogy a cigányokra nem vonatkoznak a törvények?De semmilyen törvény nem vonatkozik rájuk.Ha kapnak is valamit, az gyakorlatilag semmi, ráadásul egy nem cigány ember sokszorosát kapná ugyanazért a bűncselekményért.Ha magyarra támad egy cigány, a cigányt kell sajnálni, a magyar meg büntetést kap azért is, ha esetleg megvédi magát velük szemben.


Most tekintsünk el a rablásoktól, gyilkosságoktól, bandaháborúktól, vegyünk egyszerűbb példákat.


Én egy kisebb városban lakom, voltak itt olyan cigányok, akiknek a 16 év ALATTI gyereke egész nap luxusautóval furikázik a városban.Most nem azért, ez hogy vezethet, mikor hivatalosan a kora miatt jogosítványa sem lehet?Ilyet nem cigányoktól sosem láttam!Ezeket sosem állítja meg a rendőr?Pedig mondom, ez nem egy nagyváros, nem egy Budapest, ahol el lehet vegyülni.

Azt meg sem említem, hogy egyik sem dolgozik a népes családból, miből telik nekik vadiúj luxusautókra?

2022. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!