Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jelenleg nem érdemes rendőrnek...

Jelenleg nem érdemes rendőrnek menni?

Figyelt kérdés

Izgalmas és változatos munkának gondolom, ahol azért lehet segíteni a lakosságon.

De szerintem jelenleg sem erkölcsileg sem anyagilag nem kifizetődő rendőrnek menni.

Mit gondoltok erről?



2022. nov. 15. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Az ellenkezőjét.
2022. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Molyember ***** válasza:
90%

Nagyjából ez a helyzet. Erkölcsileg még meg is lehetne támogatni, de anyagilag nem igazán. Persze, a semminél több, de azért na.

Erkölcsileg is csak akkor, ha el tudod fogadni, hogy a rendőr olyan, mint a kutya: hűséges a gazdájához, és feltétel nélkül követi a parancsot. Ha ez nincs meg benned, akkor csak szenvedni fogsz.

2022. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Bővebben?
2022. nov. 15. 10:03
 4/10 Crisopher ***** válasza:
100%
Magyarországon az állam semmilyen dolgozót nem becsül meg. Eleve állami munkahelyre nem érdemes menni
2022. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Erkölcsileg esetleg, de ne úgy képzeld el az izgalmas munka részét, ahogy a filmekben látod!

Ez egy több műszakos munka, és az esetek 90%-ban részeg verekedőkhöz, csendháborítókhoz és zsebesekhez hívják ki őket.


A fizetés kevés, a juttatások még inkább.

A schluß-poén, hogy rendkívüli időkben nem mondhatnak fel, hiába lenne máshol egy jobb lehetőség vagy hiába van tele a tökük.

Ezenkívül vezénylés van, ami azt jelenti, hogy nem te döntöd el, melyik településen őriznéd a rendet. Oda mész dolgozni, ahova osztanak.


Milyen végzettséged van? Akár közlekedési rendőrnek mennél, akár nyomozói-álmaid vannak, a megfelelő képzést végig kell járni.


Gondolom, még nem igazán jártál utána, valójában mit jelent a rendőr-szakma :)

2022. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, menjen mindenki programozónak meg burkolónak
2022. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nem érdemes rendőrnek menni.

Mindig is rendőr szerettem volna lenni, de amikor oda kerültem nagyot csalódtam.

Egy tökéletes világban normális törvényekkel, normális bérezéssel érdemes lenne, de jelenleg ebben az országban a rendőr nagyrészt nem segít a lakosságon. Mindezt tettem akkor még 140-ért. Most ha jól tudom 250 körül keresnek már, de a lelkem ennyiért sem adnám el.

2022. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jó szakma.
2022. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Valóban izgalmas, amikor létszámhiány miatt egyedül küldenek egy cigányok közötti verekedést megszüntetni.
2022. nov. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Valóban izgalmas, amikor létszámhiány miatt egyedül küldenek egy cigányok közötti verekedést megszüntetni."


A cigányok nem beszarnak általában, ha zsarut látnak? Vagy ha van egy nagyobb bunyó, akkor a rendőr nem elrettentő és rátámadnak? Nem gondolnak a következményekre?

2022. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!