Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Véletlenül elloptam egy...

Véletlenül elloptam egy bevásárlóközpontból egy kis tasak macskavitamint. Lehet bajom?

Figyelt kérdés

Zsebre raktam, bóklásztam az üzletben és fizetéskor elfelejtettem hogy oda raktam, már csak a kocsiban vettem észre de nem akartam visszamenni hogy jaj bocsi ezt véletlen elloptam...

1500ft os tétel...



#lopás #véletlen loptam
2022. nov. 26. 14:08
 1/9 Molyember ***** válasza:
41%

Kétlem, hiszen egy bizonyos értelmi szint fölött semmit sem rakunk a zsebünkbe a boltban, amennyiben nem akarunk lopni. Mivel te nem akartál, mégis a zsebedbe raktad a macskavitamint, ezért nyilván alatta vagy ennek a szintnek, ezért sem beszámítható, sem büntethető nem vagy.

De azt nem tudom garantálni, hogy legközelebb ezt ugyanígy gondolják majd a biztonságí őrök.

2022. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Így már megtalálunk az ip címed alapján hogy önként bevallottad.
2022. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem tilos bevásárlóközpontból lopni.
2022. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Én olyan szórakozott vagyok, hogy én is mindig attól félek, hogy egyszer véletlenül ilyet fogok csinálni, és akkor mondjuk az éppen meglátogatott üzletlánc összes áruházából ki fognak tiltani. Nem viccelek.
2022. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha eddig nem találtak meg, nem is fognak.

De azért vigyázz jobban, mert a felvétel megvan nekik, szóval csak a szerencsén múlott, hogy nem szúrták ki, hogy zsebrevágtál valamit.


Egyébként pl a LIDLben van az, hogy se kocsi, se kosár, de még a gyerekeknek fenntartott záslzs kiskocsi sincs. Olyankor mi is oda tömjük a temrékeket ahova elfér, egyszeűen mert hát vásárolni akarunk, mi a francot kezdjünk, ha a bolt nem biztosít elég tárolót hozzá:D

2022. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Én így vagyok a csokikkal, szesszel
2022. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egyszer elloptad, nem valószínű. Nem is gondolnád hányan lopnak áruházakból, főleg a nagyokból, és hogy mennyi áru "tűnik el az éterben" a raktárból úgy, hogy ott sincs, és el sem adták.

Én dolgoztam egy nagyobb multinál árufeltöltőként, anyukám pedig ugyan annál a cégnél dolgozik már 15 éve, más pozíciókban. Nekik időközönként kellett / kell csapdakocsis tesztet csinálni, magyarul meg kell próbálni minél több mindent ellopniuk úgy, hogy a kasszánál ne vegyék észre. Például az önkiszolgálónál van bent fixen minimum egy felügyelő, a kijárat blokk felmutatásával nyílik, kint pedig van biztonsági őr, de már többször sikerült konkrétan a teljes kocsit kitolnia fizetés nélkül úgy, hogy senki nem vette észre. És ha egyszer kimész, akkor már soha nem fog kiderülni hogy elloptál-e valamit, vagy sem. A kamerák sem látják soha azt amit kellene, a kasszánál meg úgy lehet lopni, hogy akár a pénztáros orra előtt is kiviheted, nem fogja észrevenni. A raktári oldal ugyan ez, az egyik munkatársamat kirúgták, mert rajtakapták hogy lopott a személyzeti bejárónál, de mint kiderült, már HÓNAPOK ÓTA, RENDSZERESN lopott ezt-azt. A raktárból meg van, hogy teljes árutételek szűnnek meg létezni raklapszámra, és fingunk nincs hogy mi lett velük :D (jó, mundjuk ezek nagy része adminisztrációs hiba miatt történik)

Szóval baromira nem fog feltűnni senkinek, hogy elhoztál egy tasak macskavitamint...

2022. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Még az Amazon Go technológia nem ért el a Balkánra.


A helyesben visszamennék is szólnék, a lelkiismeretem ezt mondaná.

2022. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már loptam 12 évesen egy nagy áruházból egy tábla csokoládét tele örökkel kamerákkal mégis meg tettem és megúsztam épp hogy időben el kaptam a buszt sikerült meg lógni a trükk az évekig nem mentem vissza ne ismerjen fel a kamera de ma már nem tennék ilyet ez évekkel ezelőtt volt.
2022. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!