Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történik ha a rendőr...

Képernyőkép kérdése:

Mi történik ha a rendőr leállít mert mobiltelefon állva vezettem én azt mondom hogyan fekete kesztyű mantráztam És mikor nem akarja ezt elhinni akkor mutatok neki egy szétrágott fekete kesztyűt?

Figyelt kérdés
2022. nov. 29. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lekérik a szolgáltatótól a telefon forgalmi adatait és egyértelműen kiderül hogy volt-e hívás az adott időpontban.

Én monjuk a kesztyűt feldugnám utána a seggedbe szétnyitott ujjakkal.

2022. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jót röhög azt a kezedbe nyomja a bírságot. A rendőr csak akkor büntet ha jól látja hogy a kezedben van a telefon, valamit ma már felvétel is készül róla. Persze fellebbezhetsz de semmi értelme, mert a rendőrnek mint hivatalos személynek adnak igazat.
2022. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt ugyanígy előadod nekik még le is csuknak ittas és/vagy drogos állapotban vezetésért...
2022. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kivégeznek hatóság félrevezetéséért.
2022. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Aantrazas hibas szó.

Egyes úgy tudom akkor se lehet kézben telefon ha nincs hívás így ez nem mentesít ha nincs hívás

2022. nov. 29. 15:13
 6/12 A kérdező kommentje:
2 és a felvétel olyan jó minőségű hogy meg se kell mutatni a kesztyűt visszanezik s az egyértelműen engem igazol?
2022. nov. 29. 15:16
 7/12 A kérdező kommentje:

Képernyőkép kérdése:

Mi történik ha a rendőr leállít mert mobiltelefonállva vezettem én azt mondom hogy fekete kesztyűt rágtam És mikor nem akarja ezt elhinni akkor mutatok neki egy szétrágott fekete kesztyűt?

2022. nov. 29. 15:17
 8/12 A kérdező kommentje:
Leírtam újra mert nyuves beszédfelismerő elszúrta
2022. nov. 29. 15:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Még egyszer leírom. A rendőr akkor állít meg, ha kétségkívül bizonyítható hogy telefon volt a kezedben.
2022. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor le se állít kesztyű miatt
2022. nov. 29. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!