Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Míg ki nem adják az elfogatópa...

Míg ki nem adják az elfogatóparancsot, addig nem vihet el a rendőr?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek! Nem volt még ügyem, viszont bajba kerültem, amit magamnak köszönhetek, én vagyok a felelős. Több mint 90 napra hűvösre ítéltek sajnos jogerősen is. 2022. november 24-én be kellett volna vonulnom Bernátkút bv intézetben, de én nem mentem be. December 9-én este 10 órakkor csengettek a rendőrök, nem voltam otthon. Csak az edesanyám (ő is nálunk lakik) volt otthon. Anyám azt mondta, hogy a rendőrök voltak azért, hogy bevigyenek viszont ők nem a Bernátkútiba, hanam a Szombathelyibe, mert az van közel. Elővezetni jöttek. Mondták, hogy semmi baj, hogy nem voltam otthon, ők nem jönnek vissza, írnak egy pár sort, hogy nem voltam otthon. Azt kamuzták, hogy másnap már fentleszek körözési listán. Persze nem így volt. December 9 péntek volt. Majd 13-án az kedd, meg anyámat hívta egy vezető rendőr, hogy mondja meg nekem, hogy ma azaz dec 13-án menjek be ide a Szombathelyibe, mert ha nem, másnap 14-én már kiadják a körözést. Viszont a körözést a Bv bíró adja ki, vagy csoport. Persze ez sem úgy történt, mert a mai napig nem köröznek, nincs ellenem elfogatóparancs, mert látom a police.hu listán. Hogy hazudtak már. Ezekszerint lehet időbe kerül míg kiadják majd az elfogatóparancsot, nekem is fura, hogy 9-én nem találtak otthon, de még nincs kiadva az elfogató. Nem tudom miért, de épp ez a jó. Azért érdeklődnék, hogy 9-én este elővezetés néven vittek volna el, ha ktthon vagyok el is vittek volna, de nem voltam és nem vezetett eredményre az elővezetés.


Amíg nem adják ki az elfogatóparancsot, addig a rendőrök újra nem jöhethek ki a lakásra, utcáról sem sehonnan nem vihetnek el, majd csak akkor ha kiadják az elfogatóparancsot?



2022. dec. 28. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked is szép estét levike! 72 órára bármikor bevihet. :)
2022. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú, Levi! Vazelint vigyél!
2022. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért tudod, hogy húzzák ám a strigulákat a neved mellé!

Elővezetést akkor lehet elrendelni (ügyészi jóváhagyással), ha az illető a bevonulásra kijelölt határidő eltelte után nyolc nappal sem jelentkezik.

Mivel az ünnepek alatt a fű sem nő, nem csoda, hogy még nem kerestek intenzívebben, az elfogatóparancsnak is van átfutási ideje.

Én a helyedben fognék egy katonai málhazsákot, összeszedném bele a legszükségesebb dolgokat, zsebre tenném a személyimet meg a behívómat és szépen besétálnék Bernátkút bv intézetbe. Hidd el, jobban jársz, ha önként mész be, mintha minden nélkül egyszer csak bent találod magad...

És amikor kérdezik, hogy dohányzol-e akkor is nemmel felelj, ha dohányos vagy (ha nagyon látszik rajtad, akkor most szoktál le), mert a dohányosok között sokkal több a nem éppen kifinomult lélek.

2022. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nade mi a terved azzal hogy nem vonultál be,hátha elfejtődik?

Addig bujkálsz míg el nem évül?

2022. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Levike, vazelin legyen, mert a börtönben már várják a szűk popódat. De legalább ott majd odafigyelnek rá, hogy rendesen szedd a gyógyszereidet, úgyhogy amíg benn leszel, biztosan nyugtunk lesz tőled és utána is még 1-2 hónapig aránylag kevés robotgalambot és bokorból figyelő titkosrendőrt fogsz hallucinálni.
2022. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te kis huncut levike, már várják a kópé pofádat, seggefet a sitten, gondolom a lopott hajzselé helyett síkosítót akartál lopni a debreceni sparból.
2022. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A cigók már várják a friss husit a böriben. Most nem leszel egyedül a cellában, kis kópé.
2022. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Te leszel a seggbekrt királyfi.😃
2022. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem Levike, mert Levikének már sok ügye volt. Kérdezőnknek meg ez az első. Ti se legyetek már hülyék.


De, hogy a kérdésre is válaszoljak: Ünnepi időszak van, senkit nem érdekel most az ilyesmi. Nincsennek bírók, csak ügyeletes van, az meg azért, hogy ha valakit előzetesbe kell dugni, meg súlyos dolgok, emberölés, kábítószer, ilyenek történnek, haladéktalanul intézkedni kell. Az, hogy nem mentél be, azzal most nem foglalkozik senki. December 15-től úgy január 10-ig kisebb szünet van a bíróságokon. Majd január közepén kiadják leghamarabb. És igen, az elővezetés csak a lakcímedre szólt. Ha nem voltál otthon, akkor egy óra múlva az utcán meglátott volna a rendőr, onnan már nem vihetett volna be. A válasz, mìg nincs kiadva a körözés, nem vihet be, nem is fognak menni a lakásra sem.

Ha viszont kiadják a körözést, bárhonnan elvihetnek.

2022. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat. A többieknek pedig üzenem, hogy nem Levike vagyok, szoktam látni ilyen kérdéseket, hogy tele van ezzel a névvel, de én nem ez a Levike vagyok.
2022. dec. 28. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!