Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 11 éve Bándi Kata megfojtásako...

11 éve Bándi Kata megfojtásakor nagyon gyors és szakszerű volt a rendőrség a nyomozásban, hiszen a rendőrségnek dolgozott, de mikor megy ki 40 rendőrautó egy átlagos falusi nyugdíjas meggyilkolásához is?

Figyelt kérdés

Olaszliszkán Szögi Lajos meggyilkolása vezetett valamilyen szinten a megbékéléshez, vagy ki tudja, azóta ugye nem adnak híradást, milyen a falu. De ott is az extrém körülményekre volt szükség.

Pár éve még a Balaton északi partján is képesek voltak megölni egy borászt, biztos már erre sem emlékszik senki, ezért is írom.

Sok faluban a gyilkosságokkor nincs nagy hírverés, mert egyedül élő nénikét raboltak ki és öltek meg.


Arra jöttem rá, hogy ideig-óráig felháborodhatunk, gyűlölködhetünk, gyászolhatunk az ilyen esetek felett, de amíg nincs rendszerszintű változás, ez fog ismétlődni. Hiába írjuk le, hogy ez és az változzon meg, akkor nem így fog történni, ezek kis szeletek, a nagy egésznek kellene újulnia.


2023. jan. 13. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Aztán minek menne ki 40 rendőrautó egy már megtörtént bcs-hez? A gyilkosságok felderítési aránya egyébként tudtommal jó, most nem nézek utána.
2023. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem láttad a mostani videót, egy pár emelettel feljebb lakó videózta, hogy a Fehérvári úton a villamosmegállóban (ami látszódik is a lövés után, hogy bejön a villamos) ott áll a 40 autó, és meg is jegyzi a videózónő, hogy ennyit még sose látott. Persze mind villogott is éjszaka, hogy nehogy aludni tudj.
2023. jan. 13. 22:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Utólag hiába jöttek
2023. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

de legalább mi fizettük a benzint


mit fogyaszt amúgy a rendőrségi villogó? ezt az átlagember nem tudhatja, hiszen nekünk nincs az autó tetején

2023. jan. 13. 22:35
 5/12 anonim ***** válasza:

"nincs rendszerszintű változás"

A világon hol van olyan rendszer, amiben nem történik gyilkosság egyáltalán?

2023. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

sehol, de vedd már észre, hogy nem lenne ennyi kérdés egy nap alatt itt, ha ez lenne a megszokott... vagy most annak kéne örülni, hogy itt csak 10 évente van?


mellesleg nagyon nehéz volt megkeresni a jó témát, pedig már írtam ki kérdést, csak nem emlékeztem, hogy a rendőrség a politikán belül van


mellesleg szinte mindenkinek a családjában van rendőr, és ilyenkor elgondolkodik, hogy mással is megtörténhet ugyanez + az én családomban is volt másféle, de abból nyolcadekkora hír sem volt

2023. jan. 13. 22:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a kiképzést kell szigorítani a kommandósokhoz csak is a legjobbak közül is csak a legjobbakat veszik fel a többi irány haza a rendőrségnél is így kéne csinálni határozottabb fellépést csinálni
2023. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem temetni akarom a témát. Abban egyetértek, hogy ennek a fajta impulzív viselkedésnek, hogy facebookon, kommentben követeli valaki a halálbüntetést, majd lejjebb görget egy cicás videóra, este elvörösödött fejjel üvölti a kocsmába, hogy halált az összes ilyenre, majd 2 hét múlva mindent elfelejt, ennek semmi értelme.


Ennek a viselkedési formának, ez a hír, egy termék, amit elfogyaszt, szórakoztat, teret ad annak, hogy mindenki megmondhassa a frankót, s egy jót gyűlölködjön majd elfelejtsen mindent.

2023. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 30-40 redőr autó tényleg fura volt. Arra én is kiváncsi volnék miért kellett ?
2023. jan. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8: Hát igen a csőcselék csak szorakozni akar. Számukra emberek tragédiája csak annyít jelent, hogy most előadhat, valami népszerű aggreszív örjöngést, lincselésről, halálbűntetésről. Egy másik hír alatt meg, lehet hogy épp rendőrök meggyilkolását követeli.
2023. jan. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!