Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egyszerű kérdés!, A multkori...

Egyszerű kérdés!, A multkori rendőrbalhéban, ugyan miért nem fújták le a csávót, vagy sokkolták le? Miért nem?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert váratlanul érte őket a kés, előtte pedig nem indokolta semmi, hogy lefújják.
2023. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Magadást színlelt az ember,jogtalan lett volna lefújni vagy sokkolni.
2023. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Ezért szeretik egyesek azt kérni, hogy az illető tarkóra tett kézzel feküdjön a földre, majd rátérdelnek, mert így 0 a mozgástere az illetőnek. Csak az ellenzéki liberálTelex kommandó örjöngene tőle, ha így járnának el hasonló esetben a rendőrök, mert mi van, ha szegény drogos nem kap levegőt?...
2023. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja,, igy már értem !
2023. jan. 14. 13:23
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Zárt helyen voltak,ők is fuldokoltak volna ha lefújják.
2023. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én kaptam már úgy sprayből, hogy nem rám fújták, csak simán arra jártam. Nem is közel, az út másik oldalán. Még szabadban is köhögtem tőle.


Ott egy rendőr se viselt gázmaszkot, tehát függetlenül attól, hogy ki fúj, mind a 3 rendőr elkezd könnyezni, plusz a támadó, és az marad talpon, akinek a szervezte jobban bírja.

2023. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értek a rendőri munkához, csak annyira, amit a tv-ben, youtube-on itt ott látni. Nekem ez magas, hogy bilincselés előtt, miért nem fektetik a földre hason, tarkóra tett kézzel? Nincsen erre protokoll kidolgozva?

Én multinál dolgozok, ott minden eshetőségre van kidolgozva valamilyen protokoll, a munka minden területére nézve. Hogy minél kevesebbet keljen agyalni, hogy minden gördülékenyen menjen.

Úgy képzelném el, hogy a rendvédelmi szerveknél is vannak ilyen magasrangú, magasan képzett szakemberek, nemzetközi tapasztalatokkal, akiknek az a feladatuk, hogy minden lehetséges helyzetre kidolgozzák a megfelelő stratégiát és kiképezzék a járőröket, utcai kisrendőröket.

Tehát nem kéne nekik gondolkozni, hogy most mit is kéne csinálni, hanem csak követniük kellene a jól begyakorolt protokollt.

Sajnos, az az érzésem, hogy nagyon nagy baj van a rendőrségen belül is, csak még nem volt olyan szituáció mostanáig, ahol ez kibukott volna.

2023. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

#3, nem értem, miért kell feleslegesen uszítanod...

Ha egy eljárás során a letartóztatott személy meghal, és ez bizonyíthatóan az eljáró rendőrök gondatlanságából fakad, akkor nem az lesz a legnagyobb probléma, hogy lefektették a földre és rátérdeltek, hanem hogy hogyan csinálták mindezt...

2023. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én személyesen is ismertem Petit. Egy rendkívül, jóságos és szeretnivaló figura volt. Mindamellett mindig odafigyelt a biztonsági intézkedésekre és jó rendőr volt. Protokollok természetesen mindenre vannak de a szituáció 1-2 másodperc alatt változik. Erre te nem tudsz felkészülni semmilyen módon. A felszerelés az amin javítani kellene elsősorban és azon, hogy az állomány ne legyen túlhajszolt. Ehhez sajnos több kolléga kellene.
2023. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!