Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire várt a másik két rendőr,...

Mire várt a másik két rendőr, miközben szíven szúrták a társukat?

Figyelt kérdés

El nem tudom képzelni, hogy kimennek egy drogoshoz, éjszaka, és egyikük kezében se gumibot, se spray, esetleg fegyver, ha már kaptak.

A drogos a földön feküdt, leszúrta az első rendőrt, megsebesítette a két másikat, és még elszaladt. Hárman voltak felfegyverezve.


2023. jan. 15. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát ez ilyen balszerencsés este volt nem is gondolták hogy ilyen rossz vége lesz szerintem erősítést kellett volna hívni még két autóval kollégát és akkor nem történt volna semmi baj szerintem
2023. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem olyan egyszerű egy késes embert lefogni. Lőni meg csak körültekintően lehet, hogy senki ártatlan ne sérüljön meg.

Ez nem egy film, ahol össze vissza lőnek, aztán senkinek semmi baja nem lesz, csak a rosszfiúknak.

2023. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

2


Úgy tudom már a magyar rendőrök is használhatnak tasert.Azzal távolabbról is lehet sokkolni a bűnözőt.Nem kell közel menni hozzá..

2023. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

#3

Nem mindenhol van hozzá kilőhető szonda. Szóval marad a fegyver, azzal pedig olyan szituációban, mint a múltkori eset, esélyed sem lett volna nem csőre tölteni és célozni, nem hogy még akár csak a tokjából kivenni.


Azt hiszitek egy olyan szűk helyen, mint egy lépcsőház, a rendőr tud megfelelő távolságot tartani? Illetve egy késes támadást se úgy képzeljen el senki, hogy ott áll tőled X méterre az ember, késsel és hadonászik... Az a filmekben van.


Aki nem ért hozzá, persze, hogy nem tudja elképzelni, hogyan lehet megszúrni három rendőrt. Viszont rohadtul lehetséges és könnyű is véghez vinni.


Az újpesti esetnél mi volt? Csendhaboritás volt a bejelentés. Nem fog a rendőr emiatt lövedékállót felhúzni és csőre töltött fegyverrel, taktikával bemenni az épületbe. Vagy ti így csinálnátok?


Most Magyarországon a virológusok már intézkedéstaktikai szakértők lettek.

2023. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már akkor ki kellett volna hívni a rendőröket, amikor elkezdett őrjöngeni a folyosón vagy jóval előtte kivonni a társadalomból és kezelni amikor már tudták róla hogy beteg. Ez a hajó ott ment el, a sebesült rendőrök lőtték lábon.
2023. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!