Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha meglát egy rendőr menekülje...

Ha meglát egy rendőr meneküljek el vagy vajak be mindent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha meglát egy rendőr meneküljek el vagy vajak be mindent?

Például: Ha mondjuk meglát vandálkodni mondjuk, graffitizni vagy mondjuk felmászol egy csőre és meglát és mondjuk elkzed üldözni akkor meneküljek vagy pedig vajak be mindent és adjam fel magam?

Nem vagyok balhás se semmi ilyen kőrben nem mozgok csak kíváncsi vagyok.

A válaszokat előre is köszönöm!



2023. jan. 15. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Persze valld be.
2023. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Helyzet függő. Ha nincs értelme menekülni ne tedd. Ha jobb menekülőre fogni és úgyse kapnak el akkor menekülj. Én ilyen helyzetben egyszer menekülést választottam. Sikeresen.
2023. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha elmenekülök akkor nem keresnek meg, vagy valamit csinálnak?
2023. jan. 15. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy rongálásos esetrm volt. Èn maradtam ahol voltam, haverom elszaladt... Kb 5 percen belül teljes volt a lètszám. A terve az volt, hogy beszalad a kukoricásba, ès ott eltűnik. Valójâban volt kèt rendőr (a felettünk lèvő) hídon ès nèztèk merre mozog a kukoricás... Èn jót röhögtem rajat... (sejtettem hogy lehetnek felettünk is)
2023. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!