Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történne ha a egy könyvtárb...

Mi történne ha a egy könyvtárból kikölcsönzött könyvet 20 év múlva se vinne vissza egy illető?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nem egy ifjúsági regényről van szó! :D
2010. okt. 3. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Annyi hogy küldenek egy csekket, ja és húsz évet nem várnak. Egy két éven belül.
2010. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha nem tudják a címet meg semmit se. Nem komolyan írtam ezt a 20 évet, csak kíváncsi lennék rá, hogy mi lenne :))
2010. okt. 3. 11:40
 3/10 anonim válasza:
100%
olvasójegyeden rajta van a címed.. és ha csinálni akarsz ahhoz kell személyi,vagy ha csak diák olvasójegy, de ahhoz kell szülői aláírás..itt nálunk végülis..
2010. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

semmi

ha 19 évig nem kersték

2010. okt. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha kikölcsönzöl egy könyvet akkor tudják a címed. Az nem úgy működik, hogy besétál valaki az utcáról és vihet egy könyvet. Be kell lépned könyvtári tagnak és akkor már nyilvántartásba vesznek.
2010. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez körülbelül azt jelenti, hogy loptál egy könyvet.

Ha 5 évig nem szólnának semmit, akkor a dolog elévülne.

De nem lesz ilyen szerencséd, szólni fognak

2010. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 8 éve lógok egy képregénnyel... eddig semmi, pedig csak 2 hétig lehetne kivenni. Azért nem vittem vissza, mert összevesztünk a bátyámmal (akkor volt ő 11, én 9) és most sem viszem vissza, mert a késedelmi kamat alapból ötszáz forint, már most, és hetente 100 forinttal nő. Az most olyan 42 000 ft-ra jönne ki :S
2010. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elvisz a könyvtárrendőrség. =).


"Gyere fiam, rendőrfelügyelő vagyok..." majd bevisz a bokorba és szexuálisan inzultál hátulról =). Emellett rád fog hárulni az a feladat is, hogy megmentsd a világot a gonosztól =).


Bocsi, de pont tegnap olvastam el Stephen King: A könyvtári nyomozó kisregényét =).

2010. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

van nálam egy könyv, a nagyim 1962ben kölcsönözte ki a dunaföldvári városi könyvtárból. azóta sem keresték rajtunk :D

mostmár örök emlék.

2010. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nem kereste senki, akkor jó eséllyel elkönyvelik "ismeretlen"-nek az állapotát és kész. Az egyetemről egy rakás olyan könyv van, amit évek óta vissza kellett volna vinni az online kereső szerint. Mi történt? A legutóbbi összellenőrzéskor vagy ki lett véve a nyilvántartásból vagy "ismeretlen" címkét kapott, ahogy elnéztem.


Persze könyvtől is függ. Ha eltűnik egy értékes ritkaság, annak utána mennek. Ha egy olyan, amiből van még két tucat, akkor általában tapasztalatom szerint hagyják a fenébe a macerát.

2010. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!