Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség most akkor veszély...

A rendőrség most akkor veszélyes munka vagy nem?

Figyelt kérdés

Egem már vittek rendőrök bilincsbe és gúnyból kérdezték, hogy nem ajarok rendőr lenni, azt mondtam nem. Hozzátettem, hogy a rendőr munka veszélyes, azt mondta nekem a rendőr, hogy egyáltalán nem veszélyes, hanem jó minka. Kerdeztem tőlük, hogy ha egy fegyveres, késeshez kell kimenni, akkor csak veszélyes, erre azt mondta a rendőr, hogy olyan helyre nem ők mennek, hanem az igazi rendőrök. Ugyan már, mert ők csak "játék" rendőrök voltak?!


Máshol meg azt mondják, hogy igenis veszélyes rendőrnek lenni.


Akkor most mi az igazság? Veszélyes a rendőrségi munka vagy nem?


Ezt a 29 éves akárkit leszúrták és meghalt. Ha mondjuk nem rendőrnek ment volna, hanem tanul még és elmegy mozdonyvezetőnek, akkor nem lesekedik rá ilyen veszély, hogy sose tudni ki szúrja meg.



2023. jan. 16. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Levike, te miért mentél bűnözőnek?
2023. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább levegőt se vegyél, ki tudja milyen veszély leselkedik rád
2023. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
👆 Hohó. Kérlek, a kérdésre válaszolj!
2023. jan. 16. 20:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hoho. Boldog karácsonyt.
2023. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Somoru ezs, hoty a ciganyok megkíselik a zsandár urakat, sázs áldázs sáljon rájuk, he.
2023. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező ez egy hívatás amit szeretsz csinálni jó ügy érdekében és ezek után alaposan meg gondoljak hogy mi legyen az ideiglenes terv amíg meg étkezik az erősítés és a legveszélyesebb dolog az egészben hogy sose lehetsz biztos benne hogy este haza tudsz még e menni
2023. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érkezik
2023. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Én nem lennék jó zsaru, mert leosztanék 1-1 sallert a romáknak, ha bűnös, ha nem. Valami bűne úgyis van, megérdemli. Persze csak a gumibottal kapná az áldást a higiéniai hozzáállásuk miatt.
2023. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért is veszélyesebb, mert általában valamilyen konfliktus helyzetet kell megoldani. Az a megszúrt rendőr, nem azért halt meg mert rendőr, hanem mert ne volt rajta védő mellény.
2023. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem született volna meg az az elmebeteg mocskos drogos g.ci, akkor a rendőr most is élne.


De hálistennek várhatóan életfogytiglanra itélik.

2023. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!